Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje informacji o osobach produkujących profesjonalnie kolumny

Arma Dominum 27 Wrz 2016 15:25 765 5
  • #1 27 Wrz 2016 15:25
    Arma Dominum
    Poziom 5  

Witam. Jak w tytule, potrzebuję informacji o osobach produkujących profesjonalnie kolumny. Zastanawiam się, czy takie osoby są? Ile by kosztowało ich wykonanie i czy się w ogóle opłaca robienie swoich własnych kolumn do sprzętu audio? Przejrzałem z grubsza forum, lecz nie znalazłem osób które się tym trudnią zawodowo, chyba, że źle szukałem. Proszę o pomoc i opinię w tym temacie.

• #2 27 Wrz 2016 15:59
    tikka.masala
    Poziom 19  

Arma Dominum napisał:
    Witam. Jak w tytule, potrzebuję informacji o osobach produkujących profesjonalnie kolumny. Zastanawiam się, czy takie osoby są? Ile by kosztowało ich wykonanie i czy się w ogóle opłaca robienie swoich własnych kolumn do sprzętu audio? Przejrzałem z grubsza forum, lecz nie znalazłem osób które się tym trudnią zawodowo, chyba, że źle szukałem. Proszę o pomoc i opinię w tym temacie.

Jednostkowy prototyp będzie zawsze droższy niż seryjna produkcja w Chinach. A jak ktoś to robi profesjonalnie to musi zapłacić ZUS, podatek itp. Robienie produktów w małych seriach opłaca się tylko dla bogatych klientów którzy mogą dać pięciocyfrowe kwoty.

• #3 27 Wrz 2016 23:07
    Arma Dominum
    Poziom 5  

Rozumiem w takim wypadku jak dobierać kolumny aby dobrze grały ze sprzętem czym się kierować opiniami użytkowników czy danymi technicznymi lub czymś innym

• #4 27 Wrz 2016 23:32
    tikka.masala
    Poziom 19  

Arma Dominum napisał:
    Rozumiem w takim wypadku jak dobierać kolumny aby dobrze grały ze sprzętem czym się kierować opiniami użytkowników czy danymi technicznymi lub czymś innym

Ja ja kupowałem kolumny to pojechałem do sklepu i poprosiłem o podłączenie do wzm. różnych kolumn i je odsłuchałem na moich płytach.

• #5 28 Wrz 2016 08:21
    Arma Dominum
    Poziom 5  

dobra dzięki za radę myślę że to wszystko temat do zamknięcia

• #6 28 Wrz 2016 09:11
    marian133
    Poziom 36  

Są ludzie którzy projektują kolumn (wraz ze zwrotnicami), są ludzie którzy mogą złożyć takie obudowy, niestety nie mogą się reklamować na forach nie mając zarejestrowanej własnej działalności gospodarczej, ponieważ w tym państwie jest to nielegalne.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME