Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji)

Victor_Kaliningrad 07 Lis 2016 14:09 12723 12
  • Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji)
    Z góry przepraszam za ewentualne błędy w języku polskim, po prostu zacząłem się uczyć, jeśli temat umieszczony w złym dziale - pytam moderatorów przenieść.

Pamiętacie taki zwykły przypadek: często trzeba dowolną bardzo konieczne dla większości DIY projektów audio, takich jak zasilacz, wskaźnik poziomu, rurek, specjalne prototypu PCB etc...

Robiłem je w jak największym stopniu uniwersalne: PCB z maski, napis sitodruk punktów kontrolnych, wkład / wydajność, rodzaj i markery elementów, nazwy i celu PCB. Większość część płyt ma powierzchnię prototypowania instalowania dodatkowych elementów do rozszerzenia możliwości układu.

Zrobiłem je dla mojego DIY ratowania mojego czasu. Ale jestem gotów sprzedać nadwyżkę je do Ciebie.

Ponieważ przepisy zabraniają ofertę sprzedaży działowe tu zostawię tu tylko informacje techniczne.

Jeśli ktoś musi - pisać PM!
    Będę wdzięczny, jeśli powie dział, w którym można ustawić na sprzedaży z cena.

W międzyczasie, czekam na pytania na części technicznej wniosków, uzupełnień i moditsikatsii!

English
    Do you remember such a usual case: you often need any very necessary for a most kings of audio projects, such as PSU, level indicator, tube stage, special prototype board etc.
    Recently I've got delivered from the factory the set of PCBs, which I designed.
    I've done these as much as possible universal: PCBs have mask, serigraphy labels of control points, input/output, king and markers of elements, name and purpose of PCB. Most part of boards has a prototyping area to install extra elements for extending capabilities of circuit.

Since the forum rules resticts sales offer here, I will leave here only technical information.

If anyone need - write me PM!
    I would be happy if you tell me forum thread, where I can set my samples for sales with prices.

Meanwhile, I look forward to questions about the technical part of the proposals, completions and modifications!

[*]Simple 2 bridge rectifier

[*]Universal PSU with voltage regulator LM78** series (may set voltage 5, 6, 9, 12, 15В...)

[*]Prototype board for OpAmps in DIP8

[*]Prototype board for OpAmps in DIP8 with 2-polar PSU

[*]Universal bipolar PSU with voltage regulator LM78** и LM79** (for voltages ±5, ±6, ±9, ±12, ±15В...)

[*]Whole amplifier (modified like in
    this article ) like Millenium with PSU and relay speaker protection uPC1237HA; especiality - heatsink from CPU mounts on the board

[*]Mic preamp PSU ±15В, +48В

New order of PCBs! New, modifyed constructions.

High Voltage stabilizer (Anode PSU) - compact version

48V (Phantom Power) PSU

High Voltage stabilizer (Anode PSU) - whole version

Two 7pin pentode (like 6as6, 6Ж1П) stages

Two SRPP stages on one PCB with transformer output (prototype area for different transformers)

High power regulator/PSU: LM317 and power transistor for high power output

One SRPP stages on one PCB with transformer output (prototype area for different transformers)

PCB does not include elements! Board only! Not assembled!

Dodano po 12 [minuty]:

Przykłady zamontowanych płyt (w moich zestawach części nie są wliczone)
    Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji)
    Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji) Uniwersalne PCB od najbardziej użyteczny dla konstrukcji DIY audio (z Rosji)

Zrobil motywu do sprzedaży z cenami!

Fajne!
  • #3 07 Lis 2016 20:29
    leonov
    Poziom 39  

Victor_Kaliningrad napisał:
    Będę wdzięczny, jeśli powie dział, w którym można ustawić na sprzedaży z cena.
    Ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale .

• #4 09 Lis 2016 01:38
    vooltano
    Poziom 14  

Estetycznie wykonane płytki, nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Przy okazji pozdrawiam z Bartoszyc.

• #5 09 Lis 2016 07:33
    Victor_Kaliningrad
    Poziom 6  

vooltano napisał:
    Estetycznie wykonane płytki, nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Przy okazji pozdrawiam z Bartoszyc.

konkretnie, co jest interesujące?
    Mogę wysłać pocztą lub przynieść do Gdańska

Dodano po 34 [minuty]:

Zrobil motywu do sprzedaży z cenami!

• #6 09 Lis 2016 15:54
    maliniak80
    Poziom 16  

Cytat:

Lampy elektronowe są interesujące, gdzie kolega sie w nie zaopatruje i co to za lampy na zdjęciach?

• #7 09 Lis 2016 19:59
    Victor_Kaliningrad
    Poziom 6  

maliniak80 napisał:
    Cytat:

Lampy elektronowe są interesujące, gdzie kolega sie w nie zaopatruje i co to za lampy na zdjęciach?

Przepraszam, kolega. I nie bardzo rozumiem po polsku ...
    Masz na myśli - co lampę?

9pin - 6Н23П / 6Н2П / 12AX7
    7pin - 6Ж1П / 6AS6

...Nie wliczone. Należy zakupić oddzielnie (nie ja)

• #9 11 Lis 2016 12:26
    MasterOfGorzala
    Poziom 4  

Bardzo ciekawy pomysł na takie "specjalistyczne" płytki uniwersalne. Fajnie by było gdyby były takie nie tylko do konstrukcji audio, ale też do budowy innych urządzeń.

• #10 11 Lis 2016 12:43
    Victor_Kaliningrad
    Poziom 6  

ale tylko takie. Ale - oferują pomysły

• #11 11 Lis 2016 12:55
    MasterOfGorzala
    Poziom 4  

ale tylko takie. Ale - oferują pomysły

Na przykład takie do mikrokontrolerów: część płytki na umieszczenie mikrokontrolera, sekcji zasilania, kwarcu etc. (ogólnie podstawowych rzeczy w każdym takim projekcie) a reszta na własne rzeczy: wyświetlacz, przyciski, czujniki etc.

• #12 11 Lis 2016 12:57
    Victor_Kaliningrad
    Poziom 6  

U Mikrokontrolery ja nie jestem silna.
    I - co najważniejsze - dla mikrokontrolera robi wszystko Chińskie.
    Do nich ja nie mogę konkurować.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme