Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Granat Audio Top 121 słaba jakość dzwięku

korektor434 10 Lis 2016 21:47 570 3
  • #1 10 Lis 2016 21:47
    korektor434
    Poziom 9  

Witam... Mam te górki od granata na głośnikach B&C tj: Driver DE 250 + midbass 12ndl76. Zakupiłem je nie dawno oczywiście używane na podstawie komentarzy i opini na temat tych kolumn. Spodziewałem się dobrego dzwięku jak to ludzie opisywali lecz u mnie te kolumny grają fatalnie... przegrałem dużo imprez juz na nich i ludzie skarzą sie że słowa są nie wyraźne góra bardzo drażni uszy i tak faktycznie jest.. Oczywiscie górki te grają u mnie z bassami B&C 15pzb100 w skrzyniach typu hornflex. Do nie dawna miałem pełnopasmowe kolumny wharfedale LX 215 grały u mnie na tym samym napedzie i procku a tam góra była bardzo czysta i przyjemna. Cóż takiego mogło sie stać z tymi granatami? Bardzo mnie to martwi ponieważ dałem za nie troszke pieniędzy mimo że mają juz pare latek na karku. Pozdrawiam.

• #2 10 Lis 2016 22:39
    000andrzej
    Poziom 37  

A jaką zwrotnicę masz zastosowaną?

• #3 10 Lis 2016 22:43
    korektor434
    Poziom 9  

zwrotnica jest mam nadzieje aryginalna wewnatrz

• #4 11 Lis 2016 08:40
    marian133
    Poziom 36  

Jaki jest cel Twojego postu?
    Masz kontakt z Granatem przecież, wystarczy napisać, zapytać u źródła a nie pytać ludzi na forum którzy nie słyszeli tych nadstawek.

korektor434 napisał:
    zwrotnica jest mam nadzieje aryginalna wewnatrz

Jeśli kupiłeś od Granata to jest oryginalna, z pomiarami, jaka inna miała by być?
    Skoro piszesz "mam nadzieję", to co to oznacza?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME