Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firma szczotkująca i anodująca aluminium

luke666 11 Lis 2016 19:10 396 4
  • #1 11 Lis 2016 19:10
    luke666
    Poziom 33  

Cześć,
    szukam firmy, która w swojej ofercie ma szczotkowanie i anodowanie aluminium. Są takie firmy, ale w ofercie mają szczotkowanie detali do 20cm szerokości (lub 17cm np. Anodal), natomiast jedna z moich blach ma 24cm szerokości. W grę wchodzi także podzielenie obróbki na dwa etapy: szczotkowanie w jednym zakładzie i anodowanie w innym, choć wolałbym tego uniknąć ze względów logistycznych.

Zastosowanie blach to panel przedni i górny wzmacniacza audio, stąd wymagana wysoka jakość wykończenia. Jeśli znacie zakład który oferuje taką usługę to proszę o informację.

• #3 15 Lis 2016 21:08
    luke666
    Poziom 33  

Niestety, jedna blacha jest zbyt szeroka lub wąska na posiadane przez nich maszyny, ponadto nie zajmują się raczej produkcją małoseryjną.

• #4 15 Lis 2016 21:42
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Może czas uruchomić własną produkcje jeśli kalkulacja cenowa i zapotrzebowanie pokryją koszty produkcji.

• #5 16 Lis 2016 00:16
    luke666
    Poziom 33  

Wiem, że na forum jest lubiane DIY, ale ja chcę być zadowolony z końcowego efektu - oddać to w ręce kogoś, kto się na tym zna. Za długo projekt czeka na ukończenie z tego powodu. Nie musi być najtaniej. Ważne, aby było dobrze.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme