Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 40-45 cali, Wi-Fi, Spotify - do 1700 zł

pawelessss 08 Gru 2016 07:55 357 3
  • #1 08 Gru 2016 07:55
    pawelessss
    Poziom 7  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 16m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost lub pod nie dużym kątem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? W pokoju dwa okna oraz okno balkonowe (posiadają rolety i zasłony). Telewizor będzie ustawiony prostopadle do okna (słońce nie powinno świecić wcale lub w małym stopniu)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Wi-Fi, przeglądarkę internetową, YouTube, możliwość podłączenia Spotify oraz Netflix
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? NC+ lub UPC
    10 .Jakie urządzenia ? Laptop, Smartfon
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Między 3-6 godzin (w weekendy od 6-12)
    12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Raczej nie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Głównie sport (piłka nożna) oraz seriale. Od czasu do czasu filmy oraz "zwykłe" programy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Bardzo sporadycznie
    16. Preferencje co do marki? Brak
    17. Preferencje co do wielkości? Myślę ze optymalnie byłoby 43 cale aczkolwiek rozważę każdą propozycję w zakresie 40-45 cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaba jakość wyświetlanego obrazu, słaby dźwięk (przede wszystkim 'buczenie' - audiofilskich zapędów raczej nie mam)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Raczej wieczorami (po 16stej)
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 1700 zł
    21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? Rzadko
    22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? Bardzo często

Witam serdecznie,
    Jako, że w końcu udało się ogarnąć własny kąt teraz przyszedł czas na własny telewizor :D Potrzebuje odbiornika wielkości 40-45 cali. Z bajerów przede wszystkim Spotify i Netflix po Wi-Fi. Oprócz seriali i słuchania muzyki oglądał będę sporo piłki nożnej oraz przeglądał neta. Doceniłbym również możliwość podłączenia telefonu z Androidem czy kompa. Nie mam żadnej preferowanej marki - liczę na waszą pomoc.

• #3 09 Gru 2016 09:35
    pawelessss
    Poziom 7  

Dziękuję, za odpowiedź. Czytałem jednak, że lubi się kurz pod matrycą zbierać i pojawiają się plamy. Czy byłaby jakaś inna propozycja w zasięgu? Ewentualnie naciągając budżet do 2 - 2.2 k?

• #4 09 Gru 2016 22:18
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME