Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

[Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305

Darek A. 10 Gru 2016 01:09
  • #1 10 Gru 2016 01:09
    Darek A.
    Poziom 13  

Mam do sprzedania dwa identyczne bardzo ciekawe radia samochodowe duńskiego producenta Blue Tinum o symbolu:
    BT-CDT7305.
    Odbiorniki posiadają największy z możliwych do schowania w standardowym rozmiarze radia samochodowego wysuwany ekran 7” (na całą szerokość), który ma wiele zastosowań:

Spoiler:

- może pracować jako telewizor;
    - jako monitor DVD i wszelkich innych obsługiwanych krążków audio/ video;
    - ekran dla podłączonej kamery (cofania, czy nawet rejestratora jazdy itp.);
    - jako ekran pokazujący najróżnorodniejsze cechy słuchanej stacji radiowej i menu obsługowe;
    i wiele, wiele innych o których z pewnością nie wspomniałem.
    Radia składają się z trzech podstawowych elementów:
    - odbiornik;
    - układ wzmacniacza i większości wypartej przez zawarty wewnątrz monitor – elektroniki, czyli cały Kontrol Box;
    - pilot obsługujący wszystkie funkcje urządzenia.
    Poruszanie się po menu i funkcjach radia odbywa się zawartym po prawej stronie wygodnym joystickiem, lub pilotem.
    Do zestawu dołączone jest kompletne okablowanie zakończone zręcznymi wtyczkami.

Podłączenie odbiornika nie wymaga wtajemniczenia, wszystko jest proste, standardowe wtyki, kable podpisane, pasujące do każdego samochodu, podłączenie całości, to kwestia kilku minut.
    Sprzęt wygląda, jak nowy, próbowałem podłączyć to do samochodu, rozświetliło się zarówno radio, jak i Power box, ale jest cisza, być może coś jest nie tak, albo nie umiem tego uruchomić, nie wykluczam też, że sprzęt był używany i może być uszkodzony, ale dla elektroników przecież to kwestia znalezienia i naprawy usterki.
    Całość w oryginalnym pudełku w styropianach, solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem (w jednym zestawie jest nawet instrukcja obsługi).
    Naprawdę sam nie wiem, jakie funkcje i możliwości posiada ten sprzęt, dostałem go przed laty w rozliczeniu za pewną usługę i przeleżał w piwnicy do dzisiaj.

Ogólna specyfikacja sprzętu, choć pewnie można by wymieniać wiele fajnych możliwości, których nie znam:
    Spoiler:

- standardowy wymiar DIN, z dołączoną pochwą montowaną w samochodzie w której siedzi radio;
    - 7” panoramiczny monitor spełniający wiele zadań posiadający 336 960 aktywnych pikseli obrazu;
    - obsługiwane proporcje obrazu 16:9 / 4:3;
    - obsługa płyt DVD±R/RW/CD/CD-R/CD-RW;
    - obsługa plików JPG;
    - tuner telewizyjny (analog);
    - radio działające w zakresach AM/FM
    - regulacja jasności, kontrastu i koloru;
    - kont widzenia monitora 0-110°;
    - wejścia oraz wyjścia do podpięcia zewnętrznego audio, oraz video;
    - wielojęzyczne menu ekranowe (nie wiem czy jest polskie);
    - kompatybilność z kamerami CCD;
    - 4X50 Wat (i to przemawia, bo nie jest to jakaś napisana przez żółtka moc, ale faktyczna siła nagłośnienia);
    - obsługa systemów PAL/NTSC

W skład całości wchodzą:
    Spoiler:

- odbiornik radiowy Blue Tinum BT-CDT7505;
    - kontrol box, czyli cały wzmacniacz i zintegrowana z odbiornikiem elektronika;
    - pilot zdalnego sterowania (z racji czasu pewnie padła bateria);
    - kieszeń na radio montowana w pulpicie samochodowym;
    - zestaw śrubek;
    - blaszki mocujące kontrol box od spodu pulpitu, lub w bagażniku;
    - przedłużacz antenowy z przejściówką na oba stosowane standardy wtyczki ;
    - wyprowadzenie dla ewentualnego dodatkowego systemu typu subwoofer;
    - kabel sterowniczy łączący radio wraz z kontrol box;
    - gotowa wiązka kabli łącząca (oddalony) kontrol box z gniazdami podłączeń radiowych w naszym samochodzie;
    - kabelki do dodatkowego połączenia urządzeń z masą samochodu;
    - jest kilka pasków zaciskowych (chyba do spięcia estetycznego kabli).

Za całość wołam sobie 200zł + twój koszt przesyłki (bez negocjacji)
    jeśli za drogo nie dzwoń, bo nie chce mi się bawić z tym za mniejsze cenę, która i tak jest śmieszna. tel 661-442-976
    Umieszczam realne fotki jednego z odbiorników.
    [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305 [Sprzedam]dwa radia samochodowe Blue Tinum BT-CDT7305

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty