Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PCBL 1600 - Akumulatory szybko się rozładowują

tycior 23 Gru 2016 02:30 1281 0
  • #1 23 Gru 2016 02:30
    tycior
    Poziom 6  

Witam!
    Posiadam wózek elektryczny PCBL 1600
    Problem jest następujący. W serwisie 2lata temu wymienili mi akumulatory na nowe, z rok było ok potem ładował się co raz krócej aż w ostatnich miesiącach max 3h i były pełne. Co za tym szło z deklarowanych 30km mogłem przejechać 4-5km przy czym wskaźnik naładowania wariował raz pokazywał pół, po wyłączeniu i odstaniu paru minut był niby pełny. Zdenerwowany sytuacją zakupiłem nowe akumulatory 12V 50aH firmy MK Battery. Dzisiaj je zamontowałem i były w pełni naładowane (nawet tak pisało w dołączonej gwarancji). Wyjechałem przetestować i po przejechaniu 500m spadła jedna kreska naładowania, po 1km spadła kolejna i jakimś cudem jedna kreska podczas dalszej jazdy się zregenerowała czyli znowu jakby wskaźnik szalał. Po powrocie do domu podłączyłem pod ładowarkę, aby sprawdzić czy faktycznie ten prąd uciekł no i niestety ładował się około 1h... czyli prąd rzeczywiście po 1,5km spadł. Już mi ręce opadają, wydałem 1300PLN a nadal jest coś nie tak. Czy akumulator potrzebuje jakiegoś ułożenia czyli rozładować/naładować czy po prostu inna awaria np zwarcie?
    Z góry dzięki za pomoc.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME