Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW buissnes - Wyprowadzenie kabla AUX

pisiorx 29 Gru 2016 12:12 612 9
  • #1 29 Gru 2016 12:12
    pisiorx
    Poziom 9  

Witam :)
    Mój problem polega na tym że chciałbym wyprowadzić kabel AUX z mojego radia.Więc kupiłem taki kabel Link podłączyłem go według instrukcji i na radiu nie wyświetla mi opcji aux.Może ktoś ma jakiś pomysł co mogło by być przyczyną.Dodam że radio z 2003 roku wersje softa zdjęcia niżej.

• #2 29 Gru 2016 12:14
    nici
    Poziom 33  

cyt.

wypinamy zmieniarkę i zamiast niej wpinamy interfejs.
    Jeżeli nie było fabrycznej zmieniarki wejście AUX może być nieaktywne i trzeba je aktywować poprzez serwis.

Masz zmieniarkę?

• #3 29 Gru 2016 12:17
    pisiorx
    Poziom 9  

Zmieniarki jako takiej nie mam w bagażniku najprawdopodobniej została wyjęta przed sprzedażą lecz kabel od niej był podpięty w pierwszą kostkę.

• #4 29 Gru 2016 12:18
    nici
    Poziom 33  

pisiorx napisał:
    najprawdopodobniej została wyjęta przed sprzedażą
    Ja w 46 też miałem ten kabel, a auto zmieniarki nigdy nie widziało

• #5 29 Gru 2016 12:20
    pisiorx
    Poziom 9  

być może i nigdy nie było tego nie wiem :) teraz moje pytanie czy da się coś z tym zrobić :)

• #6 29 Gru 2016 12:23
    nici
    Poziom 33  

nici napisał:
    trzeba je aktywować poprzez serwis

Tak, odpowiednim interfejsem i widzą

• #7 29 Gru 2016 12:27
    pisiorx
    Poziom 9  

Czyli mam rozumieć że w warunkach domowych nie ma takiej możliwości ?

• #8 29 Gru 2016 12:31
    nici
    Poziom 33  

pisiorx napisał:
    Czyli mam rozumieć że w warunkach domowych nie ma takiej możliwości ?

Jak kupisz kabelek D-can to tak, ale lepiej jedź do kogoś w pobliżu kto CI to zrobi za parę groszy

• Pomocny post
    #9 02 Sty 2017 20:53
    yvr
    Poziom 16  

AUXa w radiach do E46 się nie aktywuje żadnym softem. Albo radio obsługuje takie źródło, albo nie. Jeśli obsługuje, to podłączenie kabla zrobionego według schematu BMW (link do schematu: http://www.bimmernav.com/store/catalog/images/AUX-PINOUT.jpg ) spowoduje pojawienie się opcji AUX podczas wciskania MODE.

Twoje radio jest z 2003 roku, a Siemensy obsługują AUX od 2004 roku. Tutaj jest ściąga (co prawda po angielsku, ale raczej łatwo się połapać w tym co jest napisane w tabelce): http://bmw-e46-aux-diy.epizy.com/e46-radio-siemens-vdo-business-cd/

• #10 10 Sty 2017 08:23
    pisiorx
    Poziom 9  

Dzięki za pomoc z Auxe'm już wszystko wiem.Korzystając z okazji chciałbym się jeszcze zapytać jak wygląda sprawa z podłączeniem wzmacniacza pod to radio.Wzmacniacz Blaupunkt 4 kanałowy.Z zasilaniem nie ma problemu akumulator w bagażniku Remout ze wzmacniacza antenowego tylko jak podłączyć kable Chinch. Czytałem że można kupić jakieś emulatory na allegro ale jakoś tego nie powala ale ponoć jest jeszcze jakaś opcja żeby wyprowadzić z radia i tu moje pytanie ? ktoś coś wie na ten temat może jakiś schemat ?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme