Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do ps4 do 1000zł.

Korczu123 02 Sty 2017 19:43 594 2
  • #1 02 Sty 2017 19:43
    Korczu123
    Poziom 2  

Witam, poszukuję telewizora stricte do grania na ps4, konsolę kupuję w przeciągu miesiąca.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Mój pokój, niezbyt duży.
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Ok. 2 metry
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1/2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Zawsze wprost.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć planuję zakup ruchomego ramienia.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Kiedy mam żaluzje to chyba nieistotne, aczkolwiek nigdy nie widzę słońca przez okno :D
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie posiadam, przymierzam się do zakupu (mój osobisty telewizor)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Full HD, niski imput lag, niezbyt grubą ramkę
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? WiFi /ew. kabel jak dam radę przeprowadzić. Chyba, że chodzi o to, że podłączam HDMI :D
    10 .Jakie urządzenia? Ps4
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Szczerze nie wiem, chodzę do szkoły, grać będę zazwyczaj po szkole i głównie wieczorem.
    12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Telewizor stricte pod ps4
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie, raczej nie, nie potrzebuje SmartTV.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? W zasadzie to nie planuję używać telewizora do czegokolwiek innego jak ps4 :p
    16. Preferencje co do marki? Bez większej różnicy, nie chcę telewizorów mniej znanych marek, nie mam zaufania :/
    17. Preferencje co do wielkości? Ok.42 cale.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Cena :D
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem/w nocy
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1000 zł, ewentualnie mogę dorzucić grosze
    21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Kiedy się zepsują :D
    22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Na telewizorze nie, ewentualnie YouTube obejrzę przez ps :P

• #3 05 Sty 2017 09:25
    Korczu123
    Poziom 2  

Jak jakość dźwięku w tym telewizorze? :D

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme