Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
 • #31 11 Sty 2017 14:43
  deus.ex.machina
  Poziom 31  

  Koledzy, nie ma co się spierać o to, kto jakie brzmienie lubi.
  Wychowałem się na lampowcach i nawet lubię ich brzmienie, ale w życiu na kolanach bylem tylko raz, a powodem był TacT Millennium; wtedy zrozumiałem, co to jest neutralność toru audio.

 • #32 12 Sty 2017 20:53
  krzem3
  Poziom 17  

  Kolego submariner.

  Współczesne wzmacniacze lampowe, mają bardzo dobry stosunek sygnału do szumu S/N oraz dynamikę niż to było kilka dekad temu. Stosuje się dużo lepsze rozbudowane zasilacze żarzenia oraz anodowe, jakościowe lepiej wykonane transformatory sieciowe, wyjściowe w nowej technologii oraz inne elementy. W omawianym wzmacniaczu nie słychać szumu i przydźwięku w głośnikach. Jeszcze nie tak dawno temu przydźwięk w głośnikach był sporym utrapieniem, przy cichym słuchaniu muzyki.

  Pomiary przebiegu prostokątnego po stopniu wysterowania po uruchomieniu wzmacniacza.

  Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe Wzmacniacz lampowy SE. Toroidalne transformatory wyjściowe

  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty