Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da się miksować kawałek puszczony z lapka

kacper1325 05 Sty 2017 21:24 1440 10
  • #1 05 Sty 2017 21:24
    kacper1325
    Poziom 4  

Cześć siemanko ;)
    Jestem początkujący i chciałbym zakupić kontroler bądź mikser+2 playery. Myślałem nad Numarkiem Mixtrackiem Pro II lub zestawem 2x Pioneer CDJ 200 & Reloop Rmx 30. I tu się pojawiają pytania. Na czym lepiej się uczyć. Miałem kiedyś mixtracka pro zwykłego i no d**y nie urywał i się go kiedyś tam sprzedało,podstawy się na pewno pamięta :D . Drugie pytanie,zakładając że kupiłbym playery, czy jest szansa podpiąć mikser do komputera i przykladowo w serato DJu puścić kawałek i działać na kawałku z kompa na mikserze,da się takowe rzeczy robić czy tylko na kawałkach z płyt się da? :)
    W sprawach playerów jestem zielony dlatego chciałbym prosić o wyjaśnienie co i jak :)

• Pomocny post
    #2 05 Sty 2017 21:45
    BartoSZszSZ
    Poziom 7  

Podpowiem Ci tyle, że lepiej kupić dwa playery i mikser ponieważ jest możliwość rozbudowy tego zestawu a z kontrolerem nic nie zrobisz - jak będziesz chciał coś lepszego to musisz go sprzedać i kupić bardziej rozbudowany. Poza tym zobacz na profesjonalnych dj'ów (wiem że jesteś początkujący) oni grają tylko na co najmniej dwóch playerach i mikserze więc warto uczyć się od razu na takim sprzęcie.

• #3 05 Sty 2017 21:47
    kacper1325
    Poziom 4  

BartoSZszSZ napisał:
    Podpowiem Ci tyle, że lepiej kupić dwa playery i mikser ponieważ jest możliwość rozbudowy tego zestawu a z kontrolerem nic nie zrobisz - jak będziesz chciał coś lepszego to musisz go sprzedać i kupić bardziej rozbudowany. Poza tym zobacz na profesjonalnych dj'ów (wiem że jesteś początkujący) oni grają tylko na co najmniej dwóch playerach i mikserze więc warto uczyć się od razu na takim sprzęcie.

Dzięki za podpowiedz,a dałbyś radę odpowiedzieć mi na drugie pytanie? Znaczy przykładowo,jest jakaś tam impreza (planuje dorabiać na osiemnastkach) i załóżmy przychodzi ktoś zamówić kawałek,a ja go nie mam na płycie,pobieram z neta i mogę go wrzucić na kanał w mikserze?

• Pomocny post
    #4 05 Sty 2017 21:52
    BartoSZszSZ
    Poziom 7  

Na pewno możesz podłączyć sobie lapka pod mikser jako dodatkowe źródło bo w tym mikserze masz idealnie trzy kanały - dwa pod playery a jeden pod lapka

• #5 05 Sty 2017 21:55
    kacper1325
    Poziom 4  

Dziękuję bardzo,można zamknąć ;)

• Pomocny post
    #6 05 Sty 2017 21:55
    Ricoh_220

Poziom 32  

Rozśmieszę cię ja dyskoteki prowadziłem w latach 85-90 i miałem taki banalny mikser i to działało zaraz dam skan oczywiście do wersji stereo trzeba dwa takie układy.
    Jeżeli chcesz miksować źródła analogowe.
    To które ja wtedy stosowałem pochodzi z książki Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz.
    Oczywiście można dodać korektę barwy jednak po co mi dodatkowe zniekształcenia to spoko na twoje imprezy to tanie wyjście i jeszcze własne.
    Zaraz dodam schemat
    idę skanować .
    Masz w pdf

• #7 05 Sty 2017 21:56
    kacper1325
    Poziom 4  

Ricoh_220 napisał:
    Rozśmieszę cię ja dyskoteki prowadziłem w latach 85-90 i miałem taki banalny mikser i to działało zaraz dam skan oczywiście do wersji stereo trzeba dwa takie układy.
    Jeżeli chcesz miksować źródła analogowe.
    To które ja wtedy stosowałem pochodzi z książki Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz.
    Oczywiście można dodać korektę barwy jednak po co mi mnie dodatkowych zniekształceń to spoko na twoje imprezy to tanie wyjście i jeszcze własne.
    Zaraz dodam schemat
    idę skanować

W takim razie zaczekam i dziękuję za chęć pomocy :D

• Pomocny post
    #8 05 Sty 2017 22:01
    Ricoh_220

Poziom 32  

poszło mnie to działało

Dodano po 34 [sekundy]:

Prawda że inne czasy jednak proste rozwiązania sa najlepsze

• #10 06 Sty 2017 00:43
    BartoSZszSZ
    Poziom 7  

Bierz zestaw z allegro bo w tym z olx nie ma wejść USB w playerach.

• #11 07 Sty 2017 01:11
    kacper1325
    Poziom 4  

A posiadał ktoś może Numarki NDX 200? Widziałem że są dosyć dobre dla początkującego i chciałbym je skompletować z numarkiem m4 bądz reloopem rmx 30,tylko czytałem też że są dosyć wadliwe i nie czytają mp3,czy to prawda? :/

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME