Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 08 Sty 2017 01:00
    Leth
    Poziom 2  

Witajcie!
    Dziś postanowiłem przerobić sobie trochę stronkę, mianowicie chciałbym żeby nie było potrzeby zawsze wchodzić w plik JS, żeby edytować treść wiadomości, więc postanowiłem skonfigurować panel administratora tak, aby wykonywał poniższą reakcję:
    Edycja i zapisywanie wiadomości na stronie -> Automatyczne edytowanie rekordu w bazie danych -> Automatycznie edytowanie kodu JS z informacji zawartych w bazie

Czyli prościej...
    Panel adm -> Baza -> Edycja kodu

Nie ma potrzeby, żebym zamieszczał tu postęp w moich pracach, ponieważ nie ma on nic wspólnego z tym.
    Tak wygląda aktualnie panel zmiany treści:
    PHP + JS + [?]AJAX - Panel administratora -> Baza -> Kod JS
    Tak wygląda kod, który powinien być edytowany:
    $("#chattxt").append('<div class="sys_red" style="color: lime">TUTAJ POWINNA POJAWIĆ SIĘ INFORMACJA Z BAZY - CZYI TA, KTÓRA WCZEŚNIEJ BYŁA ZAPISANA W PANELU</div>');

Znajomy podpowiedział mi, żeby spróbować wykorzystać do tego AJAX, jednak niezbyt mi to wychodziło.

Mógłby ktoś skonfigurować połączenie z bazą oraz wyciąganie informacji z bazy i zastępowanie pogrubionej treści w kodzie?

Z góry bardzo dziękuję.

• #2 09 Sty 2017 10:36
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Leth napisał:
    Mógłby ktoś skonfigurować połączenie z bazą oraz wyciąganie informacji z bazy i zastępowanie pogrubionej treści w kodzie?
    Bez znajomoci struktury bazy, nikt tego nie zrobi.

• #3 10 Sty 2017 00:11
    Leth
    Poziom 2  

Proszę - oto struktura bazy.

Kod: tex
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Wiem że prosta jak budowa cepa, ale większych wymagań nie mam, jak ktoś uważa że trzeba coś do tego dorzucić, to nie ma problemu :)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty