Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup Telewizora do 2500-3000zł

3eslawek 08 Sty 2017 15:03 408 7
  • #1 08 Sty 2017 15:03
    3eslawek
    Poziom 1  

Witam,

Poszukuję TV wg. poniższych parametrów:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m^2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 1,5 - 2,5m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Obie opcje, głównie pod kątem 30
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać, ale VESA jest niezbędna, z czasem "zawiśnie" :)
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Nie pada bezpośrednio na TV, tutaj nie ma problemu
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Sharp AQUOS 37' Full HD
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? UHD, wifi, smart tv, HDR, niski input lag
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI, tuner DVB-T
    10 .Jakie urządzenia? Dekoder, PS4, odtwarzacz Blu-Ray
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Rzadko powyżej 2h dziennie, miesięcznie około 40h
    12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Nie
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy Blu-Ray + PS4
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Przede wszystkim YT oraz VOD
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 40%
    16. Preferencje co do marki? Brak
    17. Preferencje co do wielkości? od 40 do max 49, najlepiej około 43
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Kiepska jakość obrazu, wysoki input lag
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Głównie wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Idealnie przedział 2500-3000zł, może być 3500 ale TV musiał by posiadać mega atuty aby dopłacić
    21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Raz na 5 lat
    22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Obecnie nie, brak Smart tv

Serdecznie dziękuje za wszelkie propozycje i fachową pomoc!

Pozdrawiam,
    Tomasz

• #2 08 Sty 2017 18:58
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

Cześć, niedawno zakupiłem Philips 49PUS7101 Smart 4K koszt 3000zł, jest fenomenalny nic nie przycina internat chodzi bez problemów, Tv ma wbudowany dekoder, posiada pilot obustronny(na odwrocie klawiatura QWERTY. Ambilight (lampki z tyłu tv co działa na zmianę obrazu - super opcja powiększa tv, wzrok nie niszczy). Tv ma wbudowane takie cos ze jak sie długo go nie używa(pilot np: zmiana programu) wyłaczy się po poprzednim komunikacie, (pomocne jak ktoś np zapomni wyłączyć Tv). Gorąco Polecam ten telewizorek, Link jak to wszystko wygląda. :D
    Link

• #3 08 Sty 2017 19:06
    krzesny
    Poziom 13  

Ja go właśnie dziś zakupiłem i oglądając NAT GEO WILD HD jak kamera się szybko przesuwa to obraz się rozmywa.... A poza tym pierwsza próba uruchomienia netflix, tv się zawiesił i komunikat aplikacja została zatrzymana... xd

• #4 08 Sty 2017 19:40
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

krzesny napisał:
    Ja go właśnie dziś zakupiłem i oglądając NAT GEO WILD HD jak kamera się szybko przesuwa to obraz się rozmywa.... A poza tym pierwsza próba uruchomienia netflix, tv się zawiesił i komunikat aplikacja została zatrzymana... xd

Mi się nic podobnego nie zdarzyło, tv gra nic nie przycina. (może slabe HDMI?)

• #5 08 Sty 2017 21:09
    krzesny
    Poziom 13  

W sensie kiepski kabel ?? Dałem za niego około 100 zł :D

• #6 08 Sty 2017 23:09
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

To nie znam przyczyny mi nigdy tak nie zrobił, (pytałem bo te kable za 20 zł :D )

• #8 09 Sty 2017 01:01
    krzesny
    Poziom 13  

Kalibracji nie robiłem, a szczerze jak wyłączyłem wszystkie bajery od płynności ruchu to obraz wydaje się dużo lepszy i się nie rozmazuje... dziwne

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme