Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 08 Sty 2017 17:20
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

Witam. Szukałem już wiele tematów lecz żadna nie jest odp na moje "cuda". Mam problem z jednym wzmacniaczem (CDS-480W), chodził do czasu. Od zeszłego poniedziałku(1.01.2017) wzmacniacz przestał grać, mam podłączone dwa wzmacniacze jeden chodzi bez zarzutów, lecz drugi :/. Wzmacniacz na zgaszonym silniku ma 12,53 odpalony 14,4. Prąd jest na 100% dobry. Remote 12,3. Mam nowe aku, masa jest pod siedzeniem koło drugiego wzmaka. Wzmacniacz od Tuby(ten co nie chodzi) jest podłaczony masa w to samo miejsce. Nwm co jest, tuba tak jakby buczy..przez sek i dalej nic, tak jakby w rytm muzyki? Proszę o pomoc. Moze miał ktoś podobny przypadek. Załączniki! (Sorki za zły dział)

Wzmacniacz Audio - (mruga dioda Power, w rytm basu?)

Dodano po 3 [minuty]:

• #2 08 Sty 2017 17:42
    kokapetyl
    Poziom 42  

Pierwsze zdjęcie i podłączenie zasilania, tam jest jakaś masakra. :cry:
    Jak sprzęt się zachowuje przy odpalonym silniku ?

• #3 08 Sty 2017 17:53
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

Nie ma żadnej maskary, tam wychodzi jedna masa podłaczona obok drugiego wzmaka, 2x remote jeden (od tego drugiego) tak samo 2x + ten cieńszy idzie do drugiego wzmaka, i chodzi bez problemów. Na odpalonym silniku problem jest ten sam. Może za słaba masa? Coś w wzmacniaczu od zimna?

• #4 08 Sty 2017 18:09
    kokapetyl
    Poziom 42  

CyBuL_CyBuL napisał:
    Nie ma żadnej maskary,

Jeśli tak twierdzisz.
    CyBuL_CyBuL napisał:
    Może za słaba masa?

Bardzo możliwe, co nie wyklucza uszkodzonego wzmacniacza, jednak to postawił bym na samym końcu.

• #5 08 Sty 2017 18:31
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

No moze troche wygląda bo jest dużo Cyny aby ładnie się trzymało. Więc nwm co sie dzieje?

• #6 09 Sty 2017 16:26
    CyBuL_CyBuL
    Poziom 5  

Podłączyłem drugi kabel masowy i problem ten sam, masa jest w 100% dobra i mocna, kabel dosyć gruby. A problem jak jest, tak jest.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty