Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy grand prime g531f dziwnie dzialajacy dotyk.

tomas.d 10 Sty 2017 19:31 321 6
  • #1 10 Sty 2017 19:31
    tomas.d
    Poziom 2  

Witam jestem nowy na forum zajmuję się naprawą telefonów od niedawna mam taki problem posiadam samsunga galaxy grand prime g531f oryginalnie był biały postanowiłem zmienić jego kolor na ciemny taki granat czy szary i dotyk sam działa wciska literki cyferki itp. jeśli go lekko uniosłem działa idealne to już 3 dotyk i dalej ta sama sytuacja proszę o pomoc z góry dzięki.

• #3 10 Sty 2017 19:56
    tomas.d
    Poziom 2  

Tak próbowałem jest lepiej trochę ale nie działa to perfekcyjnie i jeśli dotyk podkleję jeszcze jedna taśma to wtedy przycisk home wpada gdyż jest za wysoko jakieś inne pomysły na ten temat?.

• #4 10 Sty 2017 20:07
    tino2003
    Admin grupy GSM

tomas.d napisał:
    jakies inne pomysly lub spostrzerzenia na ten temat?

Kupić oryginalny dotyk i problem zniknie lub dobrać odpowiednią grubość taśmy lub kleju B7000.

Oraz prośba do kolegi aby poprawił pisownię w swoich postach gdyż obecna to brak szacunku dla czytających.

• #5 10 Sty 2017 23:25
    tomas.d
    Poziom 2  

Wybaczcię za błędy posiadam klej B7000 a co do taśmy to jaką byście polecili ?

Dodano po 1 [minuty]:

Dotyki kupiłem już 3 z różnych żródeł i o różnej cenie i w każdym z nich jest ten sam problem.

Dodano po 3 [godziny] 10 [minuty]:

Wszystkich którzy mieli taki problem lub wiedzą jak go rozwiązać bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje.

• #6 12 Sty 2017 11:38
    tino2003
    Admin grupy GSM

tomas.d napisał:
    Wszystkich którzy mieli taki problem lub wiedzą jak go rozwiązać bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje.

Sam napisałeś, że dotyk jak jest w górze to działa dobrze, więc jak można Ci pomóc?
    Musisz dobrać odpowiednią grubość taśmy lub kleju lub też kupić oryginalny dotyk.

• #7 12 Sty 2017 11:40
    tomas.d
    Poziom 2  

Ok nic z tego chyba nie będzie próbowałem już wszystkiego chyba muszę kupić już 4 dotyk i może tym razem będzie działało dzięki

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME