Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 10 Sty 2017 22:12
    marek.l5
    Poziom 9  

Zastanawiam się nad zakupem żarówek ledowych H7 takiego typu , do nowego Volvo ciężarowego ( 24V) , co sądzicie o takich żarówkach ? Czy stosowanie ich jest zgodne z polskim prawem ? Czy w razie kontroli , nie zostanie mi odebrany dowód rejestracyjny ?
    Posiadam zwykłe lampy ( bez soczewek ) , lampy posiadają jednak oryginalne spriskiwacze ( niewiem czy to jest istotne )

Oto nazwa aukcji żarówki H7 led : Zestaw LED COB H7 72W 8000 lm żarówki DZIEŃ/NOC (6540387567)

volvo fm - Co sądzicie o tych żarówkach H7 ? Czy można je montować ?

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• #2 10 Sty 2017 22:45
    Xantix
    Poziom 36  

Z tego co wiem stosowanie zamienników LED zamiast zwykłych żarówek jest obecnie nielegalne (chyba, że coś się w tej materii ostatnio zmieniło).
    Oświetlenie LED jest dopuszczone tylko w reflektorach wyposażonych w diody LED fabrycznie.

• #3 11 Sty 2017 19:03
    marek.l5
    Poziom 9  

Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie? Jakiś konkretny przepis, jakiś certyfikat jaki jest potrzebny itp. A może się jednak coś zmieniło od 01.01.2017 r.?

• #4 11 Sty 2017 19:06
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 42  

marek.l5 napisał:
    czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie ??? Jakiś konkretny przepis , jakiś certyfikat jaki jest potrzebny itp ..... A może się jednak coś zmieniło od 01.01.2017 r. ????

Przepisy i ustawy mam w 3 ale to po prostu nie świeci lepiej jak H7 .

WIęc po co w ogóle zakładać?

Po drugie to co na aukcji to podróbka, oryginalnego patentu innej firmy.
    Zresztą cena przemawia dosadniej niż komentarze z forum.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty