Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Panasonic TX-28LK1F/S jak dostroić wszystkie kanały ?

Kamel12345 11 Sty 2017 15:12
  • #1 11 Sty 2017 15:12
    Kamel12345
    Poziom 3  

Mam kłopot z dostrojeniem wszystkich programów w wyżej wymienionym telewizorze.
    Tzn wyszukało mi automatycznym wyszukiwaniem 57 programów z analogowej kablówki multimedia z tym ,że tylko 15 jest z głosem, reszta szumi. Na wszystkich programach jest obraz natomiast tylko w 15 jest głos. W miejscu gdzie jest stereo i mono w programach które szumią jest napisane no service.
    W poprzednich telewizorach które miałem zawsze zmieniałem opcję DK na BG lub na odwrót, zapamiętywałem i pomagało, tutaj tej opcji znaleźć nie mogę.
    Telewizor jest przywieziony z Norwegii i menu mam w języku angielskim.
    Proszę o pomoc jak ustawić żeby wszystkie kanały były z głosem. Z góry dziękuję.

• #3 11 Sty 2017 15:39
    Kamel12345
    Poziom 3  

Dzięki za tą specyfikację ale samemu próbowałem zmieniać wszystkie opcje po kolei w telewizorze i nic to nie dało. Jeżeli jest możliwe zrobienie głosu za pomocą jakiejś opcji to proszę o naprowadzenie mnie krok po kroku co trzeba gdzie wcisnąć.
    Poprzedni telewizor który miałem Hitachi 28cali też z Norwegii przywieziony miał opcję BG DK i odbierały wszystkie 57 kanały które być powinny, tutaj takiej opcji nie znalazłem.

• #4 11 Sty 2017 17:37
    Włodzimierz Wojtiuk
    Poziom 23  

Obawiam się że bez ingerencji (oprogramowanie - zmiana lub tak zwana fonia równoległa) w sprzęt się nie da.

• #5 11 Sty 2017 20:27
    mihal2002
    Poziom 43  

Trzeba sobie kupić nowy TV lub oddać w ręce fachowca aby go uzdrowił o więcej fonii.

• #6 11 Sty 2017 20:28
    kazikszach
    Poziom 32  

Poczytaj o chassis Z8.
    Zmiana wsadu pamięci może pomóc, ale zależy to od tego jakie filtry są w nim zamontowane.

• #7 11 Sty 2017 21:08
    Kamel12345
    Poziom 3  

Rozmawiałem już z elektronikiem, zrobi tą właśnie fonię równoległą i mówi, że wtedy wszystko będzie działać.