Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Wyciek z ukladu hamulcowego

rotman 11 Sty 2017 15:33
 • #1 11 Sty 2017 15:33
  rotman
  Poziom 6  

  Ostatnio podl uklad hamulcowy ....tzn . pozostawilem auto na noc na swiezym sniegu , rano wstalem , uruchomilem pojazd powciskalem kilkakrotnie pedal hamulca...po kilku minutach odjechalem z tego miejsca .
  I tak ...na sniegu w rownej linii na dlugosci okolo 1 metra byly widoczne punkty plynu hamulcowego (zbiorniczek zrobil sie pusty)
  , zaczynaly sie tak jak pojazd stal mniej wiecej od poczatku podlogi , jakby plyn plynal po przewodzie .....chyba ze cos rozsczelnilo sie pod zbiorniczkiem...ale to chyba niemozliwe.ford focus mk1 2002 benzyna

  Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
 • #2 11 Sty 2017 23:23
  ociz
  Moderator Samochody

  Regulamin

  3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.

  3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.