Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Sty 2017 19:48
    rbk17
    Poziom 9  

Usterka polega na wyłączaniu się dźwięku zarówno przy puszczaniu muzyki/filmów znajdujących się na dysku twardym jak i innych w przeglądarkach. W przypadku przeglądarek czasem pomaga ich reset/odświeżenie ale po 1-15 minutach znów się wyłącza. Zatem albo się wyłącza w aplikacji albo w całym systemie. Odkryłem również że po jakimś czasie ponownie się włącza, jest to mniej więcej 10-30 minut. (pewnie uzyskałbym inny zakres przy większej ilości prób).

Bawiłem się w przeinstalowywanie sterownika setki razy i nic. System jaki był to Windows10 więc kolejnym krokiem był powrót do Windows7 , niestety to nic nie dało. Chyba nie zrobiłem błędu ignorując ręczne usunięcie sterowników "C:\windows\Inf" ponieważ zainstalowałem najnowsze wersje sterowników i ciągle to samo?

Zatem pytanie:
    - czy to płyta główna?
    - czy to osobny moduł który można wymienić?

Co znalazłem w google to nigdy nie rozwiązano problemu.

Czy może być to jeszcze coś innego?

• #2 12 Sty 2017 11:09
    rtj71
    Spec od komputerów

rbk17 napisał:

Próbowałeś słuchać na słuchawkach, jest to samo?

• #3 12 Sty 2017 18:44
    rbk17
    Poziom 9  

rtj71 napisał:
    rbk17 napisał:

Próbowałeś słuchać na słuchawkach, jest to samo?

Właśnie przypomniałem sobie że tej jednej rzecze nie sprawdziłem a inni jak opisywali ten problem to mówili że przez słuchawki działa. Pewnie wystarczy podłączyć głośniki i po sprawie.

• #4 12 Sty 2017 19:25
    rtj71
    Spec od komputerów

Nie do końca o to mi chodziło, po prostu czasem jest problem z samym złączem 3.5mm.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty