Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung s34e790c blad fabryczny podstwietlenia?

Potato420 12 Sty 2017 02:10 234 2
  • #1 12 Sty 2017 02:10
    Potato420
    Poziom 5  

Kupilem monitor Samsunga s34e790c ostatnio wszystko ladnie dziala etc ale mam ten jeden problem - maly obszar 3 na 3 cm +- po srodku ekranu jest bardziej podswietlony od reszty - podczas ogladania filmu nie przeszkadza to - jednak jak czytam strony internetowe z ciemnym tlem to bardzo sie wyroznia - dodaje zalacznik by +- pokazac jak to wyglada- ekran jest podstwietlony i widac odbarwienia ale to jedno jest bardzo widoczne

i tu moje pytanie: czy jest moze jakis program na rynku co pozwala przyciemnic dany obszar pixeli? wiem ze to bardziej problem fabryczny w jaki monitor zrobiony i duzo tu nie ma do roboty, no ale, moze jednak jest jakis program?

• #2 12 Sty 2017 08:38
    Tranceformer
    Poziom 9  

Jeżeli chodzi o program ,to nie wiem.
    Nigdy nie miałem takiego problemu ,aczkolwiek słyszałem ,że niektóre modele muszą pochodzić od 100-200h od nowości i "rzekomo" problem znika...Ile w tym prawdy - nie wiem.
    Drugi sposób radzenia sobie z cloudingiem jest taki , że można spróbować użyć szmatki do LCD (mikrofibry) położyć monitor na "plecach" i delikatnie jakby "próbować zmazywać" plamę szmatką do zewnątrz. Być może faktycznie pomoże na tyle ,że problem będzie mniej widoczny.Warto spróbować.

• #3 12 Sty 2017 13:20
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Potato420 napisał:
    Kupilem monitor

Składać reklamacje na ręce sprzedawcy.
    Inne działania to ingerencja w towar.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME