Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Sty 2017 08:05
    Bialy0092
    Poziom 2  

Witam. Mam problem Panowie prosze o pomoc mam juz dosc wymienilem swiece żarowe w mesiu i nadal nie moge go odpalic bez samo startu nawet wymienilem filtr paliwa na nadzwyczainy by ominac wszystkie nie potrzebne zatrzaski itp by byl szczelny przed cofaniem paliwa i dalej nic prosze pomóżcie a dodam ze po wymianie swiec pod kompem blad zniknal swiec zarowych wiec mysle ze przekaznik jest dobry ale prosze o pomoc

• #2 12 Sty 2017 10:07
    Zygmunt Cwikla
    Poziom 13  

Ile ma przejechane ? Moje BMW ma na liczniku 470 tyś. Ten sam objaw .Trudno uruchomić.Jak po "męczeniu" na dodatkowym aku uruchomi się , to przy ponownym uruchamianiu / w tym samym dniu/ nie ma problemu. Po przeanalizowaniu problemu okazuje się ;silnik traci olej przez turbinę. Po uruchomieniu turbina "plując " olejem uszczelnia pierścienie i każde następne uruchomienie silnika jest łatwiejsze bo MA KOMPRESJĘ. Nie twierdzę że u Ciebie jest to samo -ale sprawdz kompresję . Jak? Po wykręceniu świec żąrowych - odpowiednim miernikiem pozdrawiam

• Pomocny post
    #3 12 Sty 2017 11:08
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 42  

Po pierwsze sprawdzasz pobór prądu przez świece, bo tak na prawdę nie wiadomo czy grzeją.

Dodano po 35 [sekundy]:

Zygmunt Cwikla napisał:
    silnik traci olej przez turbinę
    ???????????

Dodano po 37 [sekundy]:

Zygmunt Cwikla napisał:
    Jak? Po wykręceniu świec żąrowych - odpowiednim miernikiem

DOkłądnie tak. Na zimnym silniku z rana.

• #4 12 Sty 2017 12:10
    Bialy0092
    Poziom 2  

Miernikiem sprawdze?? A oleju raczej nie bierze

• #5 12 Sty 2017 12:35
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 42  

Bialy0092 napisał:
    Miernikiem sprawdze??

Tak cęgowym DC prąd a miernikiem sprężania sprężanie.

• #6 12 Sty 2017 14:48
    Zygmunt Cwikla
    Poziom 13  

W moim poście napisałem " silnik traci olej przez turbinę ".Teraz poprawię : olej z turbiny dostaje się do kolektora ssącego i na pierścienie - z rury wydechowej na zewnątrz co widać dobrze na śniegu.

• #7 12 Sty 2017 15:31
    Bialy0092
    Poziom 2  

Zygmunt Cwikla napisał:
    W moim poście napisałem " silnik traci olej przez turbinę ".Teraz poprawię : olej z turbiny dostaje się do kolektora ssącego i na pierścienie - z rury wydechowej na zewnątrz co widać dobrze na śniegu.
    kopci mi normalnie jak mocno przygazuje ale oleju nie bierze

Dodano po 15 [minuty]:

Zygmunt Cwikla napisał:
    ale na wolnych obrotach czy wiekszych to sprawdzic i dodam jeszcze ze na pierwszym i drugim biegu autko sie zbiera i obroty do konca ida ale np na 4 lub 5 tylko do 3.5tys obr

• #8 19 Sty 2017 15:32
    Bialy0092
    Poziom 2  

Dzis rano wszystko sprawdzilem ze swiecami przekaznik palil bezpiecznik zostalo to wymienione ale problem nie znikną mechanik twoerdzi ze to wtryski tylko ze smierci przy chechlaniu ropa nie spalana zauwazylem ze jak stal cala noc pod prostownikiem to zapalil czy jest mozliwosc ze nie odpala bo rozrusznik ma za maly prąd

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty