Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

PLC OMRON C200HE data godzina.

miron1005 12 Sty 2017 09:46
  • #1 12 Sty 2017 09:46
    miron1005
    Poziom 7  

Witam wszystkich. Mam pytanie, dotyczące PLC Omron C200HE. Dość stary sterownik jest używany w prasach i teraz są wymieniane wyświetlacze. Wszystko jest super, tylko jest problem z datą i godziną. Żeby ją czytał wyświetlacz i żeby można było ją zmienić. Wie ktoś, jaki adres wpisać? Wyświetlacz to "MONITOUCH TS1071I", program to V-SFT-6.
    Pozdrawiam.

• #3 12 Sty 2017 11:46
    miron1005
    Poziom 7  

super dzieki spróbuje jeszcze dzisiaj tam zagladnac rok ,miesiac, dzien ,sekundy,mituty sa ok ale z godzinami jest problem a jest to wazne bo musi sterwac automate o okreslonej porze .dzieki za pomoc Pozdrawiam

Dodano po 39 [minuty]:

sprawdzilem AR u siebie w plc word 18 i word 19 bits od 00 do 15 tylko teraz jak to wpisac do programu do wyswietlacza tam jest mozliwosc podania DM albo internal moze ktos wie i pomoze bo jestem w tym jeszcze zielony dopiero zaczynam prace jako elektryk I mój szef widac jest jeszcze bardziej zielony meczy sie z tym juz 3 miesace wiec juz czas ruszyc z tematem przy waszej pomocy .

• #4 12 Sty 2017 14:34
    Markos80

Spec od PLC

Nie znam Twojego panelu, ale jeśli umie czytać tylko ten obszar pamięci, to musisz zwykłym MOV przepisać wartości z AR do DM w sterowniku.

• #5 12 Sty 2017 14:40
    miron1005
    Poziom 7  

ok dzieki za pomoc postaram sie zrobic jeszcze raz dzieki .

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty