Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell R410 PSU - Zmiana kabli we wtyczce "MPC 24pin".

Cenyor 12 Sty 2017 09:55 258 2
  • #1 12 Sty 2017 09:55
    Cenyor
    Poziom 2  

(Jeżeli utworzyłem temat w nieodpowiednim dziale, proszę o jego przeniesienie)
    Witam. Na wstępie chciałbym wspomnieć , że opisywany zasilacz pochodzi ze stacji serwerowej Dell-a R410. Posiada on inne rozmieszczenie Kabli we wtyczce "MPC 24" (W dokumentacji znalazłem takowy schemat odnośnie rozmieszczenia kabli).
    Zdjęcie Płyty:
    I schemat zwykłego zasilacza :
    A tutaj zdjęcia zasilacza i "Tabliczka Znamionowa"...
    Dell R410 PSU - Zmiana kabli we wtyczce "MPC 24pin". Dell R410 PSU - Zmiana kabli we wtyczce "MPC 24pin".
    Moje pytanie brzmi , czy istnieje możliwość przerobienia zwykłego zasilacza ATX tak, aby obsłużył takową płytę? Chciałbym coś takiego zrobić, gdyż standardowy zasilacz nie pozwoli mi na podpięcie Karty graficznej ponieważ jego moc jest za mała.
    Pozdrawiam.

• #2 12 Sty 2017 13:58
    szymon122
    Poziom 36  

Ogólnie raczej nie powinno być problemu, zastanawia mnie jedynie pin 9, nie mam pojęcia co to jest. Możliwe, że to jest sygnał PS_GOOD informujący, że zasilacz ma się dobrze, uruchom serwer na tym zasilaczu i poprzez multimetr patrz jakie tam jest napięcie (przed włączeniem serwera, w momencie włączenia i po włączeniu, ewentualnie jeszcze po paru minutach czy się zmieniło).

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME