Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Acer 5750g - Crash przy teście wydajności "Direct3D 10 Texture load" i

Sussano 12 Sty 2017 10:33
  • #1 12 Sty 2017 10:33
    Sussano
    Poziom 2  

Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum zwykle sobie jakoś radze z wujkiem google ale tym razem ręce mi opadły i postanowiłem napisać do ekspertów. Sprawa prezentuje się tak, kupiłem na allegro laptop Acer Aspire 5750g stan idealny aukcję wygrałem za dobre pieniądze, laptop przyszedł kurierem wczoraj. Niestety po odczekaniu kilku godzin, zainstalowaniu Win7 wszystkich sterowników ( co przebiegło bez problemowo) postanowiłem zrobić test wydajności. Laptop w momencie testowania ww Direct3D 10 Texture Load wyłącza się i migają diody zasilania + Hdd następnie dziś przyszła nowa bateria do niego (kupiłem laptopa bez) po włożeniu baterii laptop się włączył nie zdążył załadować systemu i padł teraz zero reakcji z baterią czy bez, nie świecą się nawet diody ..

Ma ktoś jakiś pomysł?

• #3 12 Sty 2017 14:18
    Sussano
    Poziom 2  

Zrobiłem tak jak radziłeś i o dziwo odpalił co to oznacza?

po chwili zamontowałem ram i dysk i działa nawet... ten komputerek ma dwie grafiki skoro jedna może być uwalona można ustawić na drugą i tylko jej używać?

• #5 12 Sty 2017 17:58
    Sussano
    Poziom 2  

a więc ten program nie zdążył się załadować i komputer się wyłączył i tak kilka razy z różnymi testami na każdym nawet nie zdążył się załadować i komputer się wyłączył... nie wiem co mu jest

• #7 12 Sty 2017 19:38
    Sussano
    Poziom 2  

ech kurde naprawa z tego co wiem grafiki w laptopie to na jakies pol roku rozwiazanie potem znów to samo w dodatku drogo za tą kwotę całą płytę główną na allegro kupie z gwarancją rozruchową przynajmniej no cóż nie pozostaje nic innego jak go sprzedać dziękuje za poświęcony czas i chęć pomocy pozdrawiam

• #8 12 Sty 2017 23:17
    andrzejz78
    Poziom 17  

Skoro laptop jest uszkodzony a nie było to opisane w aukcji to zwracaj laptopa

• #9 13 Sty 2017 21:37
    tomekfigura2
    Poziom 10  

Mnie się wydaje, że naprawa u fachowca to lepsze rozwiązanie niż zakup używanej płyty. Jeżeli grafika zostanie wymieniona a nie podgrzana to laptop będzie działał kilka lat.