Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Sty 2017 11:02
    DEIWSON
    Poziom 12  

Czy można coś jeszcze z tym zrobić?
    Problem polega na tym że strasznie go muli, zużycie dysku wynosi 100%, czasami gdy się ustabilizuje można coś zrobić. Odinstalowałem wszelkie zbędne programy, Avg i inne działające w tle, z autostartu wszystko zbędne wyłączone. Wyczyszczone adwcleaner, a następnie ccleaner. Wyłączyłem automatyczną defragmentację dysku, wyłączyłem indeksowanie plików, wyłączyłem wstępne ładowanie do pamięci.
    Posiadam windows 8, miałem kiedyś takie coś ale się ustabilizowało. Liczę na pomoc i z góry dzięki. :)

• #3 12 Sty 2017 11:27
    szczepan220285
    Poziom 7  

Tylko uwarzaj co robisz tym programem. Niby on jest prosty w obsludze, ale zaznaczysz niewlasciwa opcje i dysk ci wyczysci...

• #4 12 Sty 2017 11:30
    kokapetyl
    Poziom 42  

szczepan220285 napisał:
    Niby on jest prosty w obsludze, ale zaznaczysz niewlasciwa opcje i dysk ci wyczysci...

I właśnie na tym polega zerowanie dysku. :D

• #5 12 Sty 2017 11:39
    DEIWSON
    Poziom 12  

OK, lecę po płytkę, zrobię analizę i zobaczymy coon pokaże

• Pomocny post
    #6 12 Sty 2017 11:44
    kokapetyl
    Poziom 42  

Po wykonaniu tych czynności wstaw ponownie SMART dysku z MHDD i wynik po teście powierzchni dysku (musisz zrobić zdjęcie)
    No i jak kolega wyżej zaznaczył, wszystkie dane zostaną usunięte. Jak masz ważne dane trzeba zrobić kopię dysku, ale to jest wszystko opisane w linku który podałem.

• Pomocny post
    #8 12 Sty 2017 18:07
    kokapetyl
    Poziom 42  

DEIWSON napisał:
    czy jest sens? 66 błędów

Może faktycznie nie ma.
    Dysk do wymiany :cry:

• #9 12 Sty 2017 18:22
    DEIWSON
    Poziom 12  

Próbowałbym wyzerować ale gdyby się nie powiodło to nie mam z czego wejść nawet na neta. A tak chociaż włączę go poczekam z godzinkę aż dysk się uspokoi i mogę korzystać z lapka.

• #10 12 Sty 2017 18:27
    kokapetyl
    Poziom 42  

DEIWSON napisał:
    A tak chociaż włączę go poczekam z godzinkę aż dysk się uspokoi i mogę korzystać z lapka.

Tylko do czasu. :cry:
    Dysk jest do wymiany.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty