Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hydepark działu mikrokontrolerów

dondu 03 Lip 2017 12:08 18906 455
  • #451 03 Lip 2017 12:08
    Piotrus_999
    Poziom 39  

Cytat:
    ale np. absolwenci naszych szkoleń potrafią pisać swoje programy tak, żeby same znajdowały błędy w swoim kodzie.

Czy chodzi o kursy prowadzone przez Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry?

Widziałem że absowenci potrafią też samoreperować i remontować domy oraz stworzyć zmywaki do naczyn, które same zmywają.

• #453 03 Lip 2017 13:13
    arcyimperator
    Poziom 11  

Piotrus_999 napisał:
    Cytat:
    ale np. absolwenci naszych szkoleń potrafią pisać swoje programy tak, żeby same znajdowały błędy w swoim kodzie.

Czy chodzi o kursy prowadzone przez Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry?

Widziałem że absowenci potrafią też samoreperować i remontować domy oraz stworzyć zmywaki do naczyn, które same zmywają.

Może piszą toola do np. statycznej analizy, wtedy to ma jakiś sens. Ale wątpię.

• #454 14 Sie 2017 09:01
    michalko12
    Specjalista - Mikrokontrolery

dondu napisał:
    Moderowano przez dondu:
    Przeniosłem temat do Arduino, gdzie kolega michalko12 nie zagląda :)

@dondu nie da się nie zaglądać do działu Arduino! Obiecane mechanizmy indywidualnej dezaktywacji poddziałów nie powstały do dzisiaj.

• #455 14 Sie 2017 09:10
    dondu
    Moderator Mikrokontrolery Projektowanie

michalko12 napisał:
    Obiecane mechanizmy indywidualnej dezaktywacji poddziałów nie powstały do dzisiaj.

Michale, nic na to nie mogę poradzić. Swego czasu, gdy o tym rozmawialiśmy zgłosiłem to Gulsonowi, zostało to zaakceptowane i wciągnięte na listę TODO. Niestety prac z systemem jest tak dużo (tym bardziej, że był przenoszony na serwery Amazon), że musimy spokojnie czekać.

• #456 14 Sie 2017 09:59
    rs6000
    Poziom 19  

michalko12 napisał:
    dondu napisał:
    Moderowano przez dondu:
    Przeniosłem temat do Arduino, gdzie kolega michalko12 nie zagląda :)

@dondu nie da się nie zaglądać do działu Arduino! Obiecane mechanizmy indywidualnej dezaktywacji poddziałów nie powstały do dzisiaj.

Jak się nie da wg Ciebie, to wystarczy nie zaglądać, i po temacie ;) po co sobie nerwy szargać ;)

Miłego i spokojnego dnia życzę ;)

Pozdr

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME