Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć głośniki Genius SW-HF5.1 4800 + Laptop Acer SignalUp Aspire 6920g

zygfryd666 05 Lut 2017 13:25 279 2
  • #1 05 Lut 2017 13:25
    zygfryd666
    Poziom 7  

Dzień dobry, posiadam głośniki Genius SW-HF5.1 4800 + Laptop multimedialny Acer Aspire 6920g. Laptop ma wejście na 3 kable typu jack, natomiast głosniki na RCA (biały i czerwony). Teraz moje pytanie - jakim kablem mam to podłączyć razem, żeby uzyskać dźwięk 5.1 (lapek ma kartę 5.1.), czy jednym, czy potrzebuje jakiejś przejściówki? Wiem, że taki kabel jest w głośnikach Logitecha na przykład, ale nie mogę znaleźć go osobno. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

• #2 05 Lut 2017 13:32
    sosarek
    Poziom 43  

zygfryd666 napisał:
    lapek ma kartę 5.1

To jeszcze o niczym nie świadczy - masz możliwość dowolnej konfiguracji gniazd jack(przypisania do nich np.głośników tylnych)?
    Pomijam fakt że masz gniazdo mikrofonowe i wyjście słuchawkowe tylko fizycznie zamontowane w laptopie.

• #3 05 Lut 2017 13:40
    zygfryd666
    Poziom 7  

sosarek napisał:
    zygfryd666 napisał:
    lapek ma kartę 5.1

To jeszcze o niczym nie świadczy - masz możliwość dowolnej konfiguracji gniazd jack(przypisania do nich np.głośników tylnych)?
    Pomijam fakt że masz gniazdo mikrofonowe i wyjście słuchawkowe tylko fizycznie zamontowane w laptopie.

Co to znaczy, że tylko fizycznie? A taka możliwość chyba jest. Nie mam jak tego teraz sprawdzić. A jakim kablem/kablami t podłączyć? Wiem, że ten laptop właśnie pod takim kątem był sprzedawany - jako laptop multimedialny z hd i możliwością podłączenia głosników 5.1.

Na anglojęzycznych stronach czytam coś o kablu optycznym, ale czy to będzie możliwe w tym wypadku i jak to wygląda w praktyce?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme