Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Peavey ul215h głośnik black widow

gutek242 09 Lut 2017 07:53 294 6
  • #1 09 Lut 2017 07:53
    gutek242
    Poziom 6  

Witam serdecznie. Dostałem w rozliczeniu od gościa kolumny peavey ul215h. Po rozkreceniu okazało się że z 4 sztuk głośników niskotonowych tylko 1 jest orginalny peavey black widow o symbolu 1508 sps 8 ohm a reszta to beymy 100 n. Czy dostanę gdzieś orginaly lub jakie polecacie zamienniki żeby nie odbiegaly od orginalu. Pozdrawiam.

• #2 12 Lut 2017 02:46
    Tremolo
    Poziom 43  

1508 SPS jest 2,5 raza mocniejszy, ale cichszy od tej Beymy. Ja bym reklamował u gościa. Podejrzewam, że sprzedał te głośniki zanim się rozliczył. Zdążył ukraść 3. Czwarty odkręcał jak zapukałeś do drzwi i nie zdążył.

Są oferty na allegro odnośnie tego głośnika jakbyś chciał kupić.

Ja miałem dostać Beymy a dostałem Eminence. Na szczęcie całkiem niezłe.

Może to Ci podejdzie: http://stx.pl/w-38-800-8-mc.html

• #3 12 Lut 2017 07:19
    gutek242
    Poziom 6  

Powiem szczerze że szukałem wszędzie tych głośników chyba że masz link na allegro to chętnie spojrzę raz jeszcze. Co do oddania to raczej już w tym momencie nie wchodzi to w grę bo trochę nim potrzaslem i oddał mi trochę kasy wiec defakto zapłaciłem za nie tylko 800 zł. Albo znajdę orginalny albo kupie te stx-y albo je po prostu sprzedam.

• Pomocny post
    #4 12 Lut 2017 13:15
    DjMapet
    Poziom 42  

1508 sps to 500W, głośnik stricte niskotonowy, na 4" cewce a 15T-100N to 200W midbas na 2,5" cewce. Wiadomo, midbasy zagrają głośniej kick basem, ale basem już nie.
    800 PLN. to i tak za dużo, jak za trzy stare midbasy i jeden Black Widow.
    W takim układzie to tragedia z tymi kolumnami, bo jak teraz komuś sprzedać taką kaszanę. :-(
    Znalezienie trzech 1508 sps jest mało prawdopodobne (ale próbować można i trzeba) więc w razie niepowodzenia, raczej dokupił bym jeden 100N a black widow-a wsadził do jakiegoś basika, lub sprzedał. W zasadzie, zwrotnice też by trzeba zmodyfikować. :-(
    Mniejsze imprezki ograsz tymi 100N. Na większych mogą pełnić rolę (co prawda niezbyt mocnych, ale skutecznych) nadstawek, podpartych 18" dołami.

Teraz już wiesz, że nie kupuje się kota w worku, bo ostatecznie może okazać się, że siedzi w nim szczur. :-)

Pozdrawiam.

• #5 12 Lut 2017 13:22
    gutek242
    Poziom 6  

Może kupić te głośniki co polecił Tremoro wyżej jest link do tych stx.

• Pomocny post
    #6 12 Lut 2017 13:48
    DjMapet
    Poziom 42  

Można by, jednak wg. mnie trochę szkoda kasy. Z STX-ami będzie trudniej sprzedać w rozsądnej cenie te paczki, jak z Beymami.
    Drivery (RX-22) i zwrotnice przynajmniej są oryginalne w tych paczkach?

Pozdrawiam.

• #7 12 Lut 2017 15:32
    gutek242
    Poziom 6  

Tak są orginalne. Tylko trzy black widow wykrecone.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME