Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki Inel st-01r alternatywny nadajnik

jaras2678 26 Lut 2017 21:28 453 3
  • #1 26 Lut 2017 21:28
    jaras2678
    Poziom 8  

Witam

Pytanie czy ktoś z Was robił własny nadajnik do sterowników st-01r Próbuje zrobić sterowanie roletami z poziomu aplikacji na androida i mam problem z nadajnikiem. Budowa samego nadajnika czy stworzenie programowania to nie problem, niestety producent nigdzie nie opisał na jakiej częstotliwości itp dzałają sterowniki. Jeśli ktoś z Was stworzył taki nadajnik lub wie jak to zrobić był bym wdzięczny za pomoc.

PS. Niestety niema możliwości doprowadzenia okablowania do sterowników którym by można sterować.

Pozdrawiam

• #3 10 Maj 2017 21:49
    jegkrzysz
    Poziom 1  

Witam
    Obecnie tez producent okien zamontował mi rolety oparte na sterowniku INEL. Dzwoniłem do producenta i potwierdził że jest to częstotliwość 433,92 .Czy sprawdził ktoś czy można tym sterować za pomocą standardowych standardowych transmiterów np XCSOURCE433Mhz RF? Gość od okien wcisnął kity że Somfy da rade tym sterować ale facet z serwisu powiedział że to nieprawda i trzeba używać ich centrali lub pilotów.

• #4 11 Maj 2017 11:55
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

Powtórzę - NIE uruchomisz nadajnika samodzielnie nie dysponując kodem producenckim Inela do systemu keeloq Microchipa (znaczy możesz próbować zdeszyfrować keeloq i odczytać kod producencki - wystarczy zaawansowana znajomość kryptologii i matematyki na poziomie akademickim), nawet jeśli by się udało to nie uruchomisz dekodowania keeloq na Androidzie ( chyba że sam napiszesz bibliotekę albo znajdziesz gotową ale o ile wiem powszechnie dostępne biblioteki dekodera keeloq są tylko na scalaki PIC Microchipa) czyli i tak musisz mieć osobny moduł nadajnika - to już lepiej chyba użyć gotowego pilota sterowanego binarnie z twojego sprzęta.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME