Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo IBM Thinkpad R61 - Zrzut zawartości security chip.

Freddy 02 Kwi 2017 08:07 2343 3
  • #1 02 Kwi 2017 08:07
    Freddy
    Poziom 43  

Potrzebuje zrzut zawartości pamięci P24S08, czyli tzw. security chip do laptopa Lenovo IBM Thinkpad R61 8918-5WG. Oczywiście bez hasła, lub ze znanym hasłem :).

Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

Proszę niepotrzebnie nie wysyłać byle czego, jeśli ktoś zna się na rzeczy, potrafi identyfikować zrzut z R61, oraz obecność hasła.
    Szkoda naszego wspólnego czasu, proszę jedynie o pewne zrzuty pamięci z R61, najlepiej odczytane programatorem :).

PS. Laptop zakupiony legalnie

• Pomocny post
    #2 02 Kwi 2017 12:11
    Gelip
    Poziom 28  

Freddy napisał:
    Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

Jeśli to nie tajemnica to do czego Ci to potrzebne? Mam dostęp do R61 i mógłbym zgrać EPROM ale przecież jak to wstawię na forum to przyczynię się do pomocy w łamaniu zabezpieczeń bo przecież oczywiste jest iż mając taki zrzut pamięci można bez problemu nadpisać pamięć w laptopie gdzie jest hasło i tym samym ominąć zabezpieczenie :-)

• #4 15 Maj 2017 07:44
    Freddy
    Poziom 43  

Niestety, wszyscy są mądrzy, ale tylko na forum publicznie.

Mamy i zgramy, nie ma sprawy, tyle, że na takich obietnicach kończyło.
    Jak dojdzie już do czegoś, to nie mają czasu, albo nie pamiętają co obiecali.

Pomogła mi obca osoba spoza forum całkowicie za darmo.
    Wszystkim pomocnikom dziękuję. :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME