Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo IBM Thinkpad R61 - Zrzut zawartości security chip.

Freddy 02 Kwi 2017 08:07
  • #1 02 Kwi 2017 08:07
    Freddy
    Poziom 43  

Potrzebuje zrzut zawartości pamięci P24S08, czyli tzw. security chip do laptopa Lenovo IBM Thinkpad R61 8918-5WG. Oczywiście bez hasła, lub ze znanym hasłem :).

Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

Proszę niepotrzebnie nie wysyłać byle czego, jeśli ktoś zna się na rzeczy, potrafi identyfikować zrzut z R61, oraz obecność hasła.
    Szkoda naszego wspólnego czasu, proszę jedynie o pewne zrzuty pamięci z R61, najlepiej odczytane programatorem :).

PS. Laptop zakupiony legalnie

• Pomocny post
    #2 02 Kwi 2017 12:11
    Gelip
    Poziom 28  

Freddy napisał:
    Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

Jeśli to nie tajemnica to do czego Ci to potrzebne? Mam dostęp do R61 i mógłbym zgrać EPROM ale przecież jak to wstawię na forum to przyczynię się do pomocy w łamaniu zabezpieczeń bo przecież oczywiste jest iż mając taki zrzut pamięci można bez problemu nadpisać pamięć w laptopie gdzie jest hasło i tym samym ominąć zabezpieczenie :-)

• #3 05 Kwi 2017 20:09
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Gelip napisał:
    przecież jak to wstawię na forum to przyczynię się do pomocy w łamaniu zabezpieczeń
    Nie ma takiego zakazu na forum.
    Dopuszczamy pomoc w każdej, legalnej postaci.