Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New mildton 200 zwrotnica

Kądziela 13 Kwi 2017 22:46 534 5
  • #1 13 Kwi 2017 22:46
    Kądziela
    Poziom 5  

Witam.
    Kupiłem ostatnio kolumny new mildton 200 i gdy chcialem je wzmocnic, wytlumic zauważyłem ze zwrotnica jest przerobiona.
    Mianowicie zwrotnice sie różnią czesciami przez to roznia sie dzwiekiem od siebie (wysokimi i srednimi) i ogolnie ostro bardzo graja wyższymi tonami (porownywalem z altus 110/140)
    I tu mam dylemat bo nigdzie nie moge dostac oryginalnych, zrobienie nowych bedzie dużym kosztem sam nie potrafie tego zrobic
    I zastanawiaja mnie zwrotnice stx 12 8/8/8
    myślicie ze dobrym wyborem bylo by wstawienie tych zwrotnic do tych mildtonow

• #2 14 Kwi 2017 05:46
    wkj
    Poziom 34  

Nie jest to dobry pomysł by wstawiać zwrotnice od innych zestawów do tych tonsili.

Lepiej kupić oryginalne lub zreanimować te co posiadasz. Przede wszystkim musisz określić się co masz.

• #3 14 Kwi 2017 07:35
    Kądziela
    Poziom 5  

wkj napisał:
    Nie jest to dobry pomysł by wstawiać zwrotnice od innych zestawów do tych tonsili.

Lepiej kupić oryginalne lub zreanimować te co posiadasz. Przede wszystkim musisz określić się co masz.

Napisalem przecież że nie ma nigdzie tych zwrotnic ani olx, czy allegro

• #5 14 Kwi 2017 18:37
    wkj
    Poziom 34  

Kądziela napisał:
    wkj napisał:

Napisalem przecież że nie ma nigdzie tych zwrotnic ani olx, czy allegro

"Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie"
    A na serio, to czy widzisz jakiś problem w zrobieniu takich zwrotnic - ja nie. Masz już jakieś elementy, resztę dokupisz bez najmniejszego problemu i sam poskładasz.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME