Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki napęd do bamy Hormann SPU 40.

spinacz 20 Kwi 2017 09:56 462 5
  • #1 20 Kwi 2017 09:56
    spinacz
    Poziom 35  

Witam.
    Koledzy czy jest ktoś w stanie mi zaproponować jakiś napęd do bramy jak w temacie SPU40 po za napędem WA300 S4.
    Dobrze by było jak by był to napęd z możliwością dopasowania pilotów lecz nie koniecznie, sama kaseta góra dół także będzie ok.
    Nigdy jeszcze nie montowałem takiego napędu więc także proszę o informację czy jeszcze coś oprócz napędu będę potrzebował do bramy która jest tylko wyposażona w łańcuch.
    Bardzo proszę o pomoc.

• #2 21 Kwi 2017 00:40
    Marek J.
    Moderator Automatyka Bram

Dobrze by było gdybyś podał wymiary bramy, rodzaj prowadzenia, wyposażenie, częstotliwość użytkowania, wymagane opcje automatyki i zabezpieczeń...
    Poza tym "normalne" napędy innych firm nie będą pasowały do Hormann-a (inna średnica wałka).
    Trzeba pokombinować :wink: ...

• #3 21 Kwi 2017 12:19
    spinacz
    Poziom 35  

Jaki napęd do bamy Hormann SPU 40.
    Chodzi o napęd do tej bramy Czy napęd WA400 będzie odpowiedni?
    Koledzy a czy ktoś mógł by podać jakąś stronę gdzie mógł bym kupić zestaw WA300 albo WA400?
    Będę musiał także dołożyć piloty dwie sztuki do tej bramy, myślę o zwykłej radiolini elmes chyba że coś innego zaproponujecie.

• #4 21 Kwi 2017 19:58
    lz11980
    Poziom 17  

Jeżeli potrzebujesz napęd do Hormanna to możesz pisać na priv coś wykombinujemy. generalnie WA 300 jest 1 fazowy, a WA 400 3, nie dwano montowałem kilka napędów z Maranteca STA i śmigają fajnie, mają foto i zgnieceniówkę i amperometrykę...., wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na napęd i co konkretnie z zabezpieczeń potrzebujesz teraz lub w przyszłości. Jeżeli chodzi o radio to do każdego da się podpiąć.

• #5 27 Kwi 2017 20:48
    macijowu
    Poziom 14  

A ta brama jest jakiego typu?

• #6 05 Lip 2017 19:43
    spinacz
    Poziom 35  

Temat zamykam, znalazłem komplety z adapterami wału.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME