Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 98 - Próbuję zainstalować Windows 98 w Pendrive lecz ze ster

Pawelnerd 21 Kwi 2017 13:35
  • #1 21 Kwi 2017 13:35
    Pawelnerd
    Poziom 2  

Witam Chciałbym się zapytać o stary system windows 98 na nośniku Pendrive
    wiem system ma już za sobą swoje lata lecz jest to powiązane z tym że popsół mi się dysk twardy i chciałbym zainstalować system ze sterownikami lecz zawsze gdy próbuję zainstalować sterownik graficzny to pokazuję mi się komunikat że dana karta graficzna lub dźwiękowa jest nie wspierana :cry:
    Pamiętam że rok temu miałem ten samy przypadek lecz ostatecznie mi się udało a w tym roku nie wiem dlaczego się tak dzieję (Chyba to wina Pendrive)
    Specyfikacja
    Model IBM Thinkpad x31
    GPU Ati Mobility radeon m6-C16h
    DŹwięk - Sound Max

• #3 21 Kwi 2017 23:33
    Pawelnerd
    Poziom 2  

tomek_602 napisał:

A jak zintegrowac sterownik od PenDrive do windows'a 98 bo z bottowaniem wszystko wiem lecz gdy zainstaluje na nośniku to nie mogę zainstalować sterowników z grafiką i dzwiękiem i o to mi chodzi
    a ten post jest powiązany z przenoszeniem całego systemu do pendrive lecz wtedy mam problem z systemem bo jak uruchamiam to odrazu systembus

• #4 21 Kwi 2017 23:46
    Heniek56
    Poziom 10  

Witam.
    A doci system 98

• #5 21 Kwi 2017 23:53
    Pawelnerd
    Poziom 2  

Heniek56 napisał:
    Witam.
    A doci system 98

nie wiem co oznacza doci lecz jeżeli pytasz po co mi system 98 to bo mi chyba się uszkodził następny dysk i chciałbym zainstalować system 98 bo xp nie będzie działać na nośniku a vista,7,8 będą bardzo słabo działać a system z dysku mam z tego że mam archiva z system na ten sam przypadek bo rok temu miałem to samo lecz lecz mi się udało zainstalować lecz kopię z systemem chyba usunołem bo myślałem że mi nie będzie już potrzebnaa tu mi z lapka spadł i już nie działał prawidłowo i jestem zmuszony do tego

• #6 22 Kwi 2017 12:32
    Heniek56
    Poziom 10  

Witam .
    Czy system to 98 SE tak?

• #7 22 Kwi 2017 13:17
    Pawelnerd
    Poziom 2  

Heniek56 napisał:
    Witam .
    Czy system to 98 SE tak?

to nie 98se ,mam wydanie pierwsze bo jedynie mam taki orginalny