Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dlaczego Magic 100 działa na pilocie space.

rocco26l 27 Kwi 2017 12:25 909 11
  • #1 27 Kwi 2017 12:25
    rocco26l
    Poziom 14  

Witam.
    Spotkałem dziwny przypadek mianowicie napęd Notmstahl Magic 1000 działa na pilocie Space Came. Pilota mogę bez problemu zakodować do napędu Came fast. Nie mogę za to zaprogramować nowego pilota space do napędu Magic. Rozebrałem napęd i nie widzę nigdzie radia zewnętrznego. Prosiłbym o instrukcje do tego napędu i gdzie szukać radia...

• #2 27 Kwi 2017 23:01
    Marek J.
    Moderator Automatyka Bram

rocco26l napisał:
    gdzie szukać radia...

Jeżeli nie ma wewnątrz to musi być na zewnątrz.
    rocco26l napisał:
    Prosiłbym o instrukcje do tego napędu

Po co Ci instrukcja do Magic-a (pomijając fakt, że można znaleźć w sieci) skoro chcesz wczytać pilota do odbiornika CAME?
    Jak zlokalizujesz odbiornik, to będziesz wiedział jaki to model i instrukcję również znajdziesz w internecie....

• #3 27 Kwi 2017 23:15
    rocco26l
    Poziom 14  

Panie Marku ale wlasnie nie widze go nigdzie... A jak by bylo to gdzie powinno byc podpiete?

Dodano po 5 [minuty]:

Ta czerwona izolacja to polaczenie przycisku dzwonkowego. Juz nawet przycisk rozebralem myslalem ze tam radio chowane z transformatorem he he. Obudowe sciagnalem i tez nie ma. Nie wiem co i gdzie moglem przeoczyc. Przeciez radia w zasadzie sa spore i jakos w widoczny sposob musza byc podlaczone

Dodano po 2 [minuty]:

No znalazlem instrukcje ale do modelu z wyswietlaczem. Terax mnie bardziej nurtuje gdzie to radio schowane...

• #4 27 Kwi 2017 23:18
    Marek J.

rocco26l napisał:
    Panie Marku ale wlasnie nie widze go nigdzie

Nie widzisz bo głowa Ci się nie zmieści między automat a sufit :D
    ..a teraz serio. Jeżeli odepniesz RJ-kę od automatu i działający pilot przestanie działać, to znaczy że musisz szukać na "trasie" przełącznik - automat. Gdzieś może być połączenie równoległe z odbiornikiem.
    Może nawet być podpięte do drugiego kanału w Fast...

• #5 27 Kwi 2017 23:23
    rocco26l
    Poziom 14  

Glowa nie... Ale po palcu po palcu i sie dojdzie he he... A tak na powaznie to jest sporo miejsca miedzy sufitem a napedem. Bede w sobote to wznowie poszukiwania moze za malo wypilem i dlatego nie znalazlem nic he he

• #6 29 Kwi 2017 15:26
    rocco26l
    Poziom 14  

PanPanie Marku ani wewnatrz ani na zewnatrz nie ma nic. Odlaczylem zworke i pilot dzialal a przestal tylko przelacznik dzwonkowy dzialac ale to logiczne. Jak mi sie uda zdjecoa jakoes wstawic to pokarze wnetrznosci pilota i napedu dla potwierdzenia

• #8 29 Maj 2017 21:47
    yarpen86
    Poziom 22  

Witam,

Ciekawe zagadnienie, ja sprawdziłbym jeszcze czy oryginalny pilot od Magic'a nie jest gdzieś ukryty w jednym z siłowników Fast, podpięty do styków B1 i B2 centrali Fasta, to jedyne logiczne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy,

Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #10 31 Maj 2017 12:32
    Marek J.

Dobra...Dość już tych ciuciubabek.
    To nie jest żaden Normstahl tylko eldrim eLB2H...(chodzi o centralę). Przyjmuje większość pilotów z KeeLoq. Stąd masz tam piloty Came, bo takie są w automacie wjazdówki...
    Cała reszta (instrukcja podłączeń, programowanie) jest w sieci. Wystarczy kilka minut szukania...

• #11 03 Cze 2017 21:15
    lamerb
    Poziom 15  

Brak wyświetlacza alfanumerycznego od razu naprowadza na właściwy trop :)

• #12 12 Cze 2017 19:32
    rocco26l
    Poziom 14  

lamerb napisał:
    Brak wyświetlacza alfanumerycznego od razu naprowadza na właściwy trop :)

teraz to blysnoles jak Marek wyjasnil zagadke a post wisial tygodniami...

Dodano po 1 [minuty]:

Dzieki wielkie Panie Marku.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME