Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak spokojnie dojechać do Centrum Zdrowia Dziecka ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Jak spokojnie dojechać do Centrum Zdrowia Dziecka ?
Autor
Wiadomość
38209
Usunięty

Post#1 27 Lip 2005 09:14   

Jak spokojnie dojechać do Centrum Zdrowia Dziecka ?

Witam i od razu uprzedzam ,że moje pytanie jest jak najbardziej poważne.
Od roku muszę niestety jeździć z dwojgiem małych dzieci do Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu ,mniej więcej co 2-3 miesiące.
Do tej pory jeździłem przez centrum Warszawy (wjeżdżam od strony Poznania),ale 2 sierpnia czeka mnie kolejny wyjazd i słuchając o nadchodzących upałach i utrudnieniach drogowych (jakieś roboty drogowe w Centrum Warszawy?),zastanawiam się nad inną drogą do Międzylesia .I tu pytanie do kolegów zmotoryzowanych ,czy możecie mi coś zasugerować?Liczę się z tym ,że napewno trzeba będzie nadrzucić parę kilometrów,ale może to być lepsze niż tkwienie w korkach w Warszawie.
Liczę na pomoc.
Pozdrawiam i dziękuję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Lip 2005 09:14   

Powrót do góry

mczapski
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Warszawa

Post#2 27 Lip 2005 12:05   

Re: Jak spokojnie dojechać do Centrum Zdrowia Dziecka ?

Sądziłem, że warto użyć do tego mapy. Ale skoro chcesz polegać na subiektywnych radach to proszę bardzo. Z kierunku Poznania utrudnienia to od Ożarowa do Morów jedna jezdnia wyłączona a następne to remont wiaduktu w Radości czyli takze kawałek jedną jezdnią. W sumie nie jest to takie straszne bowiem reszta jak w Warszawie. Objazd to chyba jedynie sensowny jak dla TIRów. Czyli w Sochaczewie w prawo aż do Kołbieli. Tam w lewo w kierunku Warszawy a później także w lewo do Międzylesia. Trochę długo i z racji na TIRy niekoniecznie wygodnie.
Są oczywiście inne rozwiązania ale trochę za trudno opisywać tutaj.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Jak spokojnie dojechać do Centrum Zdrowia Dziecka ?
Strona 1 z 1