X
  • #1 27 Jul 2005 09:14
    38209
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Witam i od razu uprzedzam ,że moje pytanie jest jak najbardziej poważne.
    Od roku muszę niestety jeździć z dwojgiem małych dzieci do Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu ,mniej więcej co 2-3 miesiące.
    Do tej pory jeździłem przez centrum Warszawy (wjeżdżam od strony Poznania),ale 2 sierpnia czeka mnie kolejny wyjazd i słuchając o nadchodzących upałach i utrudnieniach drogowych (jakieś roboty drogowe w Centrum Warszawy?),zastanawiam się nad inną drogą do Międzylesia .I tu pytanie do kolegów zmotoryzowanych ,czy możecie mi coś zasugerować?Liczę się z tym ,że napewno trzeba będzie nadrzucić parę kilometrów,ale może to być lepsze niż tkwienie w korkach w Warszawie.
    Liczę na pomoc.
    Pozdrawiam i dziękuję.
  • #2 27 Jul 2005 12:05
    mczapski
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Sądziłem, że warto użyć do tego mapy. Ale skoro chcesz polegać na subiektywnych radach to proszę bardzo. Z kierunku Poznania utrudnienia to od Ożarowa do Morów jedna jezdnia wyłączona a następne to remont wiaduktu w Radości czyli takze kawałek jedną jezdnią. W sumie nie jest to takie straszne bowiem reszta jak w Warszawie. Objazd to chyba jedynie sensowny jak dla TIRów. Czyli w Sochaczewie w prawo aż do Kołbieli. Tam w lewo w kierunku Warszawy a później także w lewo do Międzylesia. Trochę długo i z racji na TIRy niekoniecznie wygodnie.
    Są oczywiście inne rozwiązania ale trochę za trudno opisywać tutaj.
  Search 4 million + Products
Browse Products