Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyj±tek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to pilot do sterowania bram± automatyczn±?

misiekUKP 09 Maj 2017 14:18 486 6
  • #1 09 Maj 2017 14:18
    misiekUKP
    Poziom 10  

Drodzy forumowicze,
    Potrzebuje dokupić piloty do bramy siostry.

Proszę o pomoc gdzie dokupię taki pilot?
    Jaki to pilot do sterowania bram± automatyczn±?

Udało mi się odczytać oznaczenia:
    LB026-V1.0

AUKR433A

Na czarnym elemencie udało mi sie odczytać: HS1527 arg10

Prosił bym o aukcje allegro lub aliexpress .... bo sam nie mogę znaleĽć.

• #2 09 Maj 2017 14:44
    sosarek
    Poziom 43  

Łatwiej będzie jak podasz model napędu i radia które jest z nim sprzęgnięte.

• #3 09 Maj 2017 15:06
    misiekUKP
    Poziom 10  

Mam takie zdjęcia centralki:

Jaki to pilot do sterowania bram± automatyczn±? Jaki to pilot do sterowania bram± automatyczn±?

• #4 09 Maj 2017 15:51
    marqqv
    Poziom 27  

Może to być model automatyki bramy SPJ + WS02A

• #5 10 Maj 2017 05:01
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

To wła¶ciwie nie centralka tylko goły odbiornik radiowy z dwoma przekaĽnikami. Chińczyk. Radio o dziwo na zmiennym kodzie więc klonera nie użyjesz.
    Pozostaje ci się zwrócić tam gdzie kupiłe¶ t± "centralę" albo do sprzedawcy Elektrobim - on wg wujka g...e ma takie centralki to i piloty pewnie też...
    Je¶li wiesz jak kupować u chińczyka na Aliexpress - możesz pod hasłem WS02A poszukać pilota - ale możesz trafić na inne Ľródło niż twojego montera (Chiny s± duże...) - w pilocie może być inny kod producencki i pomimo fizycznej zgodno¶ci pilot nie zadziała.

• #6 12 Maj 2017 14:15
    misiekUKP
    Poziom 10  

Tak, tak, wiem że centralka to tani chińczyk :)
    Na aliexpress nie znalazłem pilotów do centrali o symbolw WS02A.

Ale s± np. takie gdzie jest napisane że działaj± z modułem HS1527, czy to będzie działać?

Moderowany przez Marek J.:

...link usunięty
    3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestan± być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

W elektrobim powiedzieli że nie wiedz± czy ich piloty by działały z ta centralk± więc proponuj± wymienić piloty razem z centralk±, co mnie ¶rednio urz±dza.

• #7 15 Maj 2017 06:28
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

Cytat:
    Ale s± np. takie gdzie jest napisane że działaj± z modułem HS1527, czy to będzie działać?

90% nie.
    Cytat:
    W elektrobim powiedzieli że nie wiedz± czy ich piloty by działały z ta centralk± więc proponuj± wymienić piloty razem z centralk±, co mnie ¶rednio urz±dza.

Dogadaj się coby przysłali pilota z możliwo¶ci± zwrotu na próbę. Je¶li jednak nie zadziała to pozostaje wymiana cało¶ci. Ale zdaje się że drogie nie s± (chyba ok 30-40 zł).

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME