Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka brother DCPJ-105 nie skanuje

adam976 19 Maj 2017 17:41 582 2
  • #1 19 Maj 2017 17:41
    adam976
    Poziom 7  

Witam.
    Drukarka jak w temacie przestała skanować a jak już coś zeskanuje to 1 strona na ok 20 do 30 min pracy lecz zazwyczaj przerywa na ok 30 do 50 % skanu. Wcześniej nie było problemu szybko i płynnie skanowała. Dodam że drukuję bez problemu po wi-fi oraz kopiuje też bez problemu. A w trakcie skanowania na wyświetlaczy komunikat "Rozgrz. lampy skn Proszę czekać" ale nie za każdym razem.
    Co to może być urządzenie na gwarancji jeszcze ale zastanawiam się może coś we własnym zakresie można zrobić nie tracąc oczywiście gwarancji.

• #2 19 Maj 2017 19:36
    sosarek
    Poziom 43  

Jakakolwiek ingerencja z Twojej strony wewnątrz urządzenia grozi utratą gwarancji.

• #3 04 Sie 2017 12:53
    adam976
    Poziom 7  

Problem rozwiązany przypadkiem. Otóż córka która ma dalej pokój nie miała zasięgu sieci więc przeniosłem urządzenie wysyłające internet bliżej jej pokoju a tym samym bliżej pokoju gdzie stoi drukarka. I któregoś dnia robię próbę skanu a tu wszystko płynnie i gładko poszło zdziwiony robiłem próby jeszcze kilkanaście razy z odstępami kilkudniowymi i co wszystko do tego czasu działa płynnie. Dziwne tylko jest to że wcześniej drukowała problem był ze skanem. Skoro drukowała to była w zasięgu sieci więc rozumowałem że jak drukuję to problem skanowani to awaria urządzenia.
    Ale do dziś wszystko działa płynnie. Obeszło się bez serwisu a już miałem wysyłać.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME