Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Faac 740 i tylko 3 piloty...

zielnet 26 Maj 2017 19:20 456 1
  • #1 26 Maj 2017 19:20
    zielnet
    Poziom 10  

Szukałem długo ale nie potrafię natrafić na podobny problem ....

Mam faac 740, odbiornik fix 1-2n . Do tej pory działały 3 piloty, niestety jeden przestawał działać ( loteria z przyciskiem, już nawet nie "klikał"). Zakupiłem zamiennik i z pomocą forumowych wpisów dodałem bez problemu pilota. Sprawdziłem od razu czy poprzednie działają - wszystko było ok. Niestety rano już jeden nie działał.... z tych poprzednich, nowy ok.

W między czasie odnalazłem jeszcze stary oryginalny pilot ( z napisem FAAC ), więc pomyślałem, że i tak muszę odkręcać obudowę - dodałem kolejny, przy okazji jeszcze raz programowałem wszystkie pozostałe.
    W rezultacie myślałem, że mam 4 działające piloty ( wszystkie ładnie odpowiadały na programowanie ).

Jednak po skręceniu obudowy i może 15 min, znowu działały tylko 3 - nowo kupiony, jeden ze starszych i ten odnaleziony zabytek.

Więc jeszcze raz - programowanie itd. - zaraz po programowaniu działały 4, teraz już tylko 3 i boję się że rano zostaną 2... albo wcale.

Proszę podpowiedzcie mi co robię nie tak? Na forum znalazłem tylko informację, że może być uszkodzony moduł, ale wtedy gubił wszystko.

Odnalazłem też info że teoretycznie mogę dodać do 25 pilotów, ale może ten model może tylko 3 ?

Z góry dzięki za informacje.

• Pomocny post
    #2 26 Maj 2017 23:01
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

Dwie rzeczy których możesz spróbować: - skasowanie pamięci i zapisanie pilotów od nowa;
    - poprawienie w podstawce - a jak nic nie da - to wymiana pamięci EEPROM (93LC66B)- tylko nie dam głowy czy zadziała goła bez jakiegoś wstępnego wsadu.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme