Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hormann BiSecure LAN + mobilna aplikacja

mb4100 27 Maj 2017 09:01 318 1
  • #1 27 Maj 2017 09:01
    mb4100
    Poziom 9  

Witajcie
    Mam problem z bramką LAN firmy Hormann + aplikacją w telefonie.
    Problem polega na tym, że wymieniam telefon na nowy i instaluje w nim aplikację ale nie mogę jej uruchomić w trybie Administratora (dodawanie użytkowników i zmiana ich haseł) - tylko w trybie użytkownika.

Na starym telefonie mam aplikacje w trybie admina - wszystko działa. ale nie mogę zmienić hasła admina (nie pamiętam go..)

ogólnie to architektura jest beznadziejna...
    na telefonie:
    1. parowanie do bramki
    2. zakładanie użytkowników i ich hasła
    3. hasło ADMINA telefonu (tego nie pamiętam)
    4. dodawani użytkowników do urządzenia (tego z internetu)

na stronie internetowej:
    1. hasło logowania się do strony - admin - ale inny niż na telefonie - i tu można zapomniane hasło zmienić - tylko to znam
    2. dodawanie urządzeń - nazwy i hasła
    3. parowanie urządzeń do bramki

żeby ustawić trzeba część zrobić na WWW a część na telefonie
    pomoże mi ktoś - proszę...

Czy może muszę przejść instalację od nowa ?? czyli przekonfigurować teraz ok 20 telefonów (użytkowników) i kilkanaście bram, żeby mieć nowy telefon z funkcją zarządzania użytkownikami ??

Wiem - trzeba było zapisać hasło... nawet zapisałem - ale nie wiem gdzie :)

• #2 30 Maj 2017 06:34
    mb4100
    Poziom 9  

hej...
    nikt nie odpowiedział, a w między czasie udało mi się rozwiązać problem więc go opiszę.
    1. zrestartowałem bramkę - naciska się przycisk i czeka (miga wolno na niebiesko 5s potem szybko na czerwono 2s i potem kolor zielony ciągły - puszczamy przycisk) - usunąłem bramkę z WWW
    2. dodałem od początku wszystko - na WWW pozostała konfiguracja (sprzęt) została

po dodaniu w nowym telefonie aplikacji bisecure - zauważyłem, że w ustawieniach jest jednak zmiana hasła admina :-) - jakoś wcześniej nie mogłem tego znaleźć (a może nie było ??) - teraz jak zmieniłem hasło podczas restartu bramki to w starym telefonie nie mogę dojść do tego parametru bo mi się nie chce zalogować - więc nie sprawdzę tego czy to ustawienie było w starym telefonie czy go nie było .. pewnie był tylko ja w stresie go nei widziałem...

dzięki
    M.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME