Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pojazd trójkołowy ZT-15 Trilux

evelinea 06 Cze 2017 22:02 1245 1
  • #1 06 Cze 2017 22:02
    evelinea
    Poziom 1  

Kupiłam skuter trójkołowy ZT-15 Trilux,dla osób niepełnosprawnych.
    Silnik 500W (bezszczotkowy z dyferencjałem )
    Prędkość – km/h 25km / h
    Maksymalna odległość – km 60km
    Ładowność – kg 97 kg
    Hamulec przedni Hamulec bębnowy
    Hamulec tylny Hamulec bębnowy
    Rozmiar koła i opony 3.00-10
    Pojemność/Napięcie 4x 20Ah/12V
    Typ akumulatora Kwasowo-ołowiowy
    Czas ładowania akumulatora – h 6-8h
    Wszystko dobrze,tylko start ma od momentu przekręcenia manetki od razu za ostry.Nigdy nie prowadziłam auta.Skuter osiąga 25 km / h,może zacząć od 9 km / h.W tym sęk,że od razu rozpędza się dla mnie za szybko,nie mam możności kontroli rozbiegu,na ciasnym pełnym aut parkingu jest to problemem.Nie mam do niego instrukcji,dostałam jakąś zastępczą,nieodpowiednią do sprzętu.Czy ma ktoś taki pojazd i instrukcję?Chodzi mi o to że może trzeba programować biegi,aby ruszył wolno.Proszę o ratunek:-)

• #2 08 Sie 2017 14:44
    ED066
    Poziom 1  

Witam.
    Dokładnie ten sam problem.
    Kupiłem ten pojazd wujkowi i też ma problem z jazdą w "tłumie" lub na parkingach.
    Pierwszy bieg współdziała z hamulcem elektrycznym na silniku i działa systemem zero-jedynkowo tzn. przy ruszaniu oraz puszczeniu gazu strasznie szarpie.Ruszanie z drugiego biegu jest zbyt szybkie.

Niestety nie ma możliwości programowania biegów itp - trzeba pezwnie założyć coś w rodzaju kondensatora lub jakiś ręczny regulator mocy żeby ograniczyć prędkość na drugim biegu.

nie mogę znaleźć nigdzie żadnego schemtau elektrycznego silnika więc jakby ktoś posiadał to byłoby super.

Pozdrawiam !

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme