Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beninca BULL8 zepsuty encoder

Mirek Lacko 07 Cze 2017 12:30 468 4
  • #1 07 Cze 2017 12:30
    Mirek Lacko
    Poziom 2  

Witam, wystąpił u mnie problem z encoderem. Po przemierzeniu odkryłem że jest uszkodzona jedna z diod. Miało by iść o zener diode, ale nie wiem o jakim napięciu. Może ktoś pomoże? Dzięki. Beninca BULL8 zepsuty encoder

• #2 10 Cze 2017 13:29
    janek ie
    Poziom 12  

Hej nie znam tego za bardzo systemu ale czasem jest ze panel sterujacy calym napedem moze byc ustawiony bez incodera czyli wylaczyc incoder calkiem ja osobiscie znalaz bym opisc tego modelu i zobaczyl czy jest mozliwosc wylaczenia i zaprogramowania od nowa pozdrawiam

• #3 11 Cze 2017 20:04
    Mirek Lacko
    Poziom 2  

janek ie napisał:
    Hej nie znam tego za bardzo systemu ale czasem jest ze panel sterujacy calym napedem moze byc ustawiony bez incodera czyli wylaczyc incoder calkiem ja osobiscie znalaz bym opisc tego modelu i zobaczyl czy jest mozliwosc wylaczenia i zaprogramowania od nowa pozdrawiam

Cześć, napęd jest narazie ustawiony bez encodera, ale chciałbym go wrócić z powrotem.

• #4 12 Cze 2017 19:11
    janek ie
    Poziom 12  

Hej a probowales go zastapic innym encoderem ,nigdy takiego nie widzialem ,wszystkie ktore znam albo montuje sa zalane ,ale czesto zamieniam z innych sytemow

• #5 12 Cze 2017 20:31
    Mirek Lacko
    Poziom 2  

janek ie napisał:
    Hej a probowales go zastapic innym encoderem ,nigdy takiego nie widzialem ,wszystkie ktore znam albo montuje sa zalane ,ale czesto zamieniam z innych sytemow

Nie, ale dałem diodę 5,1V i encoder działa.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME