Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dodawanie pilota Chipcontrol V4 do odbiornika/radia DTM MAX

bonk1337 13 Cze 2017 14:34 330 5
  • #1 13 Cze 2017 14:34
    bonk1337
    Poziom 8  

Witam,

chcialbym dodac drugi pilot do odbiornika/radia DTM MAX. Mam fizyczny dostep do odbiornika, raczej bez problemu. Mam tez pilot ktory jest juz zaprogramowany do radia. Zgodnie z instrukcja zdalnego dodawania pilota, niestety nic nie zadzialalo. Trzymalem przycisk 15 sec, potem zwolnilem na 3 i trzymalem 15 sec na nowym pilocie niestety nic.

Gdy otworzylem puszke i dostalem sie do samego odbiornika, wciskajac przycisk A wyskakuje pulsujace zero? Czy wiecie o co chodzi? Jak sobie z tym poradzic zeby wyskoczylo mi menu PP/itd?

Dziekuje za pomoc!

• Pomocny post
    #4 14 Cze 2017 09:04
    Marek J.
    Moderator Automatyka Bram

Jest włączona funkcja bd i bc i ... nic z tym nie zrobisz. Chyba że znasz PIN :D

• #5 14 Cze 2017 10:15
    bonk1337
    Poziom 8  

Marek J. napisał:
    Jest włączona funkcja bd i bc i ... nic z tym nie zrobisz. Chyba że znasz PIN :D

no coz, to raczej niz z tym nie zrobie bo nie znam PIN. chyba ze bym probowal jakis wpisac, ale boje sie ze zablokuje radio i bedzie problem. Jest cos takiego jak ilosc prob wpisania PIN czy mozna do skutku?

• #6 14 Cze 2017 16:30
    Marek J.
    Moderator Automatyka Bram

Blokady raczej nie ma, ale liczba kombinacji dość pokaźna , a i wklepywanie "z palca" niewygodne.
    Łatwiej z komputera, ale trzeba mieć złącze.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME