Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec.

Jurek2017 01 Lip 2017 17:31 633 9
  • #1 01 Lip 2017 17:31
    Jurek2017
    Poziom 1  

Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Witam, zakupi貫m kolumny nie kompletne brak opisu firmy i nie wiadomo jaka moc g這郾ika nisko tonowego 15cal 8ohm, poni瞠j za陰czam zdj璚ia:

Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec. Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec.

• #3 02 Lip 2017 09:49
    DjMapet
    Poziom 42  

Przy tak "pot篹nym" uk豉dzie magnetycznym (nawet jak by by na neodymie) i nawet 2" cewce (bo wi瘯sza 鈔ednica nie zmie軼i si pod kopu趾), na ten g這郾ik ba bym si poda wi璚ej, jak g鏎a 100W.

Pozdrawiam.

• #4 02 Lip 2017 13:01
    dominator8
    Poziom 20  

DjMapet napisa:
    Przy tak "pot篹nym" uk豉dzie magnetycznym (nawet jak by by na neodymie) i nawet 2" cewce (bo wi瘯sza 鈔ednica nie zmie軼i si pod kopu趾), na ten g這郾ik ba bym si poda wi璚ej, jak g鏎a 100W
    Masz w 100% racje. Kolego Jurek2017 tak na przysz這嗆 je郵i zostaniesz poproszony o podanie jaki dodatkowych danych
    dominator8 napisa:
    Najlepiej b璠zie jak dorzucisz fotk od strony cewki plus pomiar jej 鈔ednicy - to g堯wnie narzuca moc g這郾ika
    to zr鏏 to ale nie w tytu這wym po軼ie tylko kolejnym - bo w przeciwnym razie mo積a wyj嗆 na laika lub osob kt鏎a odpowiada niezapoznawszy si wcze郾iej z tematem (w oczach os鏏 kt鏎e dopiero co w陰czy造 si do dyskusji) tak jak to mia這 w mojej sytuacji gdzie poda貫m 400-500W mocy (na bazie tego co zosta這 na tamt chwil zawarte w po軼ie tytu這wym). A co do samego g這郾ika to szczerze odradzam nawet my郵enie o jakiejkolwiek konstrukcji na jego bazie - szkoda czasu.

• #5 02 Lip 2017 13:10
    vodiczka
    Poziom 42  

dominator8 napisa:
    bo w przeciwnym razie mo積a wyj嗆 na laika (w oczach os鏏 kt鏎e dopiero co w陰czy造 si do dyskusji) tak jak to mia這 w mojej sytuacji gdzie poda貫m 400-500W mocy.
    Dopiero do陰czy貫m do dyskusji i nie rozumiem o co koledze chodzi, skoro napisa wyra幡ie:
    dominator8 napisa:
    S康z帷 po wymiarze magnesu i kopu趾i przeciwpylnej (mo積a przyj望 瞠 to 120% 鈔ednicy cewki) zak豉dam, 瞠 g這郾ik ze zdj璚ia ma z 400-500W AES.
    Dopiero w drugim zdaniu kolega doda:
    dominator8 napisa:
    Najlepiej b璠zie jak dorzucisz fotk od strony cewki plus pomiar jej 鈔ednicy - to g堯wnie narzuca moc g這郾ika.

• #6 02 Lip 2017 13:14
    dominator8
    Poziom 20  

vodiczka napisa:
    Dopiero do陰czy貫m do dyskusji i nie rozumiem o co koledze chodzi skoro napisa wyra幡ie:
    Chodzi mi o to, 瞠 modyfikowanie postu tytu這wego przez autora w trakcie gdy trwa dyskusja jest nie na miejscu i mo瞠 prowadzi do niezr璚znych sutuacji. Zdj耩 pokazuj帷ych 鈔ednic i wysoko嗆 magnesu na tamt chwil nie by這. By這 jedynie to zdj璚ie, kt鏎e wprowadzi這 mnie w b陰d:
    Nieznana moc i marka g這郾ika estradowego z niemiec.
    Z dw鏂h cali 鈔ednicy cewki mo積a by這 domniema takie moce jakie poda貫m.

• #7 02 Lip 2017 13:43
    vodiczka
    Poziom 42  

Sorry ale oceni貫 wymiary magnesu na podstawie jednego zdj璚ia i przedwcze郾ie wyci庵n掖e wnioski jakie wyci庵n掖e.
    Brak w tym "zas逝gi" autora tematu a w niezr璚znej sytuacji postawi貫 si sam, pisz帷:

dominator8 napisa:
    S康z帷 po wymiarze magnesu i kopu趾i przeciwpylnej

• #8 02 Lip 2017 13:58
    dominator8
    Poziom 20  

vodiczka napisa:
    Sorry ale oceni貫 wymiary magnesu na podstawie jednego zdj璚ia
    Bo tylko to zdj璚ie mia貫m do dyspozycji - z niego to w豉郾ie wynika.
    vodiczka napisa:
    Brak w tym "zas逝gi" autora tematu
    Wr璚z przeciwnie. My郵, 瞠 to na tyle w tym temacie z mojej strony. Pozdrawiam.

• #9 02 Lip 2017 15:17
    398216 Usuni皻y
    Poziom 43  

Mnie to wygl康a ten g這郾ik na solidn prowizork- samor鏏k.
    Obym si myli, ale kto robi tak wielki kosz z tak male鎥im magnesem - nawet gdyby to by neodym (w co szczerze w徠pi), to spos鏏 jego monta簑... Wygl康a jak by kto wzi掖 uk豉d magnetyczny wraz z nabiegunnikiem z innego (mniejszego znacznie) g這郾ika i DOSPAWA do nabiegunnika w wi瘯szym koszu.
    Do Autora - jak toto gra? (o ile w og鏊e...)

• #10 02 Lip 2017 17:32
    DjMapet
    Poziom 42  

Faktycznie, na fotkach wida jakby nabiegunnik uk豉du magnetycznego, by przyspawany do kosza. :-) Te jestem ciekaw, jak to gra.
    Kolego @dominator8 nawet najnowocze郾iejsze g這郾iki, przy 2" cewce nie osi庵aj 500W. No chyba 瞠 PEAK. :-)

Pozdrawiam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
tme