Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić TV do 3 tys. zł?

sonix8 03 Lip 2017 22:58 726 9
  • #1 03 Lip 2017 22:58
    sonix8
    Poziom 8  

Jaki telewizor możecie polecić do tej ceny. Interesują mnie telewizory 50-55 cali, żeby był 4k, minimum 3 wejścia HDMI. Fajnie jakby była możliwość korzystania z "pełnego" internetu.
    Mój pokój jest mały, na oko z 10 m2. Od telewizora siedzę w odległości ok. 2m. na wprost ekranu, telewizor jest obok okna. Jak jest słońce to często lekko razi po oczach. Programy jakie oglądam są przeróżne. Najczęściej sport, filmy. Telewizor używam w różnych porach dniach. Chociaż najdłużej gra wieczorem. Telewizor chciałbym powiesić na ścianie. A jeśli chodzi o sygnał telewizyjny to jest on nadawany z dekodera UPC.
    Jeśli chodzi o moje preferencje co do marki to zastanawiam się nad Samsungiem i LG z przewagą tego pierwszego

Proszę o was o pomoc. Za dużo jest tego w sklepach.

• #2 04 Lip 2017 07:30
    Ludwik XVI
    Poziom 29  

Z Samsunga w grę wchodzi raczej tylko 55KU6400. Uniwersalny tv na matrycy VA 60Hz.
    Dobry do ogladania wieczorem, bo ma dobry kontrast i czern. System smart Tizen.

LG - tutaj w zasadzie polecam tylko jeden model czyli 58UH635V. Pelne 4k (bez struktury RGBW jak w innych tanich LG).
    60Hz, VA, dobry smart webos.

Mozesz tez zobaczyc tegoroczne TCL czyli P60 czy C70. Bardzo dobra cena, system android.
    Tutaj niestety nie ma zadnych systemów upłynniających obraz (bardzo słabo np. w przypadku piłki noźnej) i jest trochę drobnych uciązliwosci, które zgłaszaja uzytkownicy. Matryce VA, 60Hz.

• #3 04 Lip 2017 09:40
    sonix8
    Poziom 8  

Zainteresował mnie ten LG 58UH635V. Tylko, że jest jeden minus. Nie ma w żadnym markecie, a chodzi mi o kupienie TV na raty ale 0%.

Czytałem opinie na temat różnych telewizorów z systemem android. Jak narazie chcę zostać przy standardzie. Boje się tego androida w TV. Dlatego jeśli możecie to polećcie coś ze standardowym systemem i żeby był dostępny w sklepach.

Pozdrawiam

• #4 04 Lip 2017 10:17
    Ludwik XVI
    Poziom 29  

No to zostaje Ci jeszcze np 50 calowy Panasonic EX700
    Podobny do powyższych modeli - VA, 60Hz, HDR poniżej 300 nitów.

Wnioski z testu:
    PLUSY Wysoki kontrast naturalny Wykonanie i design telewizora w tej klasie cenowej Szeroka paleta barw do filmów Ultra HD Niski Input lag – idealny TV dla graczy konsolowych i PC Pomimo 60Hz matrycy upłynniacz do wykorzystania w filmach Rozbudowany system operacyjny Unikatowa funkcja TV Anywhere, pozwalająca zabrać ze sobą telewizję Wsparcie dla HDR w telewizji (HLG)
    MINUSY Kąty widzenia jak w typowej matrycy VA Efekt HDR na mocno podstawowym poziomie Interfejs systemowy nieco „wczorajszy”
    Źródło: https://hdtvpolska.com/panasonic-ex700-tx-65ex700e-test-przystepnego-tv-ultra-hd-2017-z-hdr/

• #5 06 Lip 2017 02:20
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #6 07 Lip 2017 18:40
    lycone
    Poziom 10  

W temacie pilota gratis i kontrastu w tym TCL polecanego wyżej. Polecam przeczytać co przypadkiem znalazłem w internecie szukając informacji o powyższym. Tak, żeby potem nie było narzekania zanim ktoś się pochopnie zdecyduje.

Cytat:
    "zaskakujące wyniki kalibracji; najlepsze telewizory z matrycami VA uzyskują kontrast ok. 6500:1, zaś TCL C70 jak podaje kiki może pochwalić się wynikiem ok. 13000:1. Wątpisz? Patrz pkt. 1 i 2,"
    "TCL podało na swoim profilu następującą informację:

Adam Tomasz Klein TCL Polska – The Creative Life a ja z innym pytaniem czy ten pilot z wyszukiwaniem głosowym jest w zestawie z telewizorem C70 czy osobno go trzeba dokupić?
    TCL Polska – The Creative Life Panie Adamie, zgadza się model C70 posiada ten pilot w zestawie. Pozdrawiamy Zespół TCL Polska – The Creative Life

Innymi słowy, pilot z wyszukiwaniem głosowym jest w zestawie, natomiast Kiki (LOCOLOCO) zachęcał do zakupu telewizora u niego, ponieważ on dodaje ten pilot głosowy ‚GRATIS’ podczas gdy jego nominalna cena miała wynosić w Polsce 149 zł. W ten sposób zachęcał wiele osób do zakupu u niego."

Reszta tuta:
    http://maszblo.ga/tcl-forum-hdtv/

• #7 07 Lip 2017 18:55
    Fallen89
    Poziom 10  

Tutaj zdjęcie (odpowiedź TCL):
    Jaki kupić TV do 3 tys. zł?

Kiki u siebie reklamuje pilota z wyszukiwaniem głosowym jako gratis do zakupu u niego, w dodatku czasowy (ilość w promocji ograniczona) i super niespodziankę dla niebieskich (należy opłacać forum):
    http://www.hdtv.com.pl/forum/1388530-post3.html
    Tutaj wprost to jest napisane

Komentarz Macieja Kopra ze skalibrujtv z certyfikatem ISF odnośnie wyniku kontrastu w kalibracji dla każdego takiego samego:
    https://hdtvpolska.com/forum/topic/39750-tcl-seria-c70/?do=findComment&comment=416698

• #8 08 Lip 2017 02:41
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Tcl sie pomylił i dostał maila oficjalnego od szefa wszystkich szefów Pana Maciejewskigo ze sie pomylili bo pilot jes dodatkowy ale do serii X 2 wiec proszę nie wprowadzać w błąd kupujących.

Pozostałe bzdury bez komentarza.

Moderowany przez arko100:

LOCOLOCO napisał:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

• #9 08 Lip 2017 09:28
    lycone
    Poziom 10  

LOCOLOCO napisał:
    Tcl sie pomylił i dostał maila oficjalnego od szefa wszystkich szefów Pana Maciejewskigo ze sie pomylili bo pilot jes dodatkowy ale do serii X 2 wiec proszę nie wprowadzać w błąd kupujących.

To TCL wprowadza ludzi w błąd. Póki co nie poprawili swojej pomyłki. Co do reszty to każdy sam oceni ;)

• #10 08 Lip 2017 11:46
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme