Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana kraju w Samsung UE55KU6099U

Boku1988 16 Lip 2017 15:07 231 5
  • #1 16 Lip 2017 15:07
    Boku1988
    Poziom 2  

Witam. Kupilem ostatnio w Niemczech w/w telewizor. Niestety mam dostepne tylko niemieckie aplikacje, a wiadomo czlowiek chcialby polskie. W menu, gdzie wybieram kraj, mam dostepne tylko Austrie, Niemcy i Szwajcarie. Czy istnieje jakas kombinacja klawiszy, ktora otworzy menu ze wszystkimi krajami? Nie chcialbym rowniez utracic gwarancji, gdyz mam ja na 5lat.

Prosze o pomoc.

• #2 16 Lip 2017 15:58
    mihal2002
    Poziom 43  

Boku1988 napisał:
    Kupilem ostatnio w Niemczech w/w telewizor

To podstawowy błąd.
    W kraju brak takowych?
    Boku1988 napisał:
    Czy istnieje jakas kombinacja klawiszy, ktora otworzy menu ze wszystkimi krajami?

Nie.
    Boku1988 napisał:
    Nie chcialbym rowniez utracic gwarancji, gdyz mam ja na 5lat.

To oddaj tam gdzie kupiłeś i kup w kraju lub oddaj do serwisu może zmienią CI płytę główną za równowartość nowego TV.

• #3 16 Lip 2017 17:02
    Boku1988
    Poziom 2  

To gdzie kupilem tv to moja sprawa, jezeli chcialem kupic w DE to tam kupilem, nie na miejscu sa takie glupie odpowiedzi.

• #4 16 Lip 2017 17:18
    leotdipl
    Poziom 16  

Boku1988 napisał:
    Witam. Kupilem ostatnio w Niemczech w/w telewizor. Niestety mam dostepne tylko niemieckie aplikacje, a wiadomo czlowiek chcialby polskie. W menu, gdzie wybieram kraj, mam dostepne tylko Austrie, Niemcy i Szwajcarie. Czy istnieje jakas kombinacja klawiszy, ktora otworzy menu ze wszystkimi krajami? Nie chcialbym rowniez utracic gwarancji, gdyz mam ja na 5lat.

Prosze o pomoc.

niestety NIE, bo więcej nie znajdziesz - wgrane oprogramowanie niemiecko-języczne.
    Na tabliczce z tyłu masz zapewne podany dokładny kod typu odbiornika. Jego rozszyfrowanie powie ci wszystko.

• #5 16 Lip 2017 17:33
    Boku1988
    Poziom 2  

Myslalem, ze jest jakas nadzieja bo menu mam w jezyku polskim.

• #6 16 Lip 2017 17:37
    mihal2002
    Poziom 43  

Boku1988 napisał:
    To gdzie kupilem tv to moja sprawa, jezeli chcialem kupic w DE to tam kupilem, nie na miejscu sa takie glupie odpowiedzi.

I w jakim celu się rzucasz jak nie masz bladego pojęcia a szukasz konkretnych odpowiedzi.
    Takową dostałeś i to dwa razy.
    A TY nadal swoje
    Boku1988 napisał:
    Myslalem, ze jest jakas nadzieja bo menu mam w jezyku polskim.

Większość sprzętów posiada Menu w j.polski a nadaje się w kosz.
    I dla potomnych przed zakupem się sprawdza co się kupuje.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME