Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pop port w Passat z 2013 roku - Pop port

arwer 16 Lip 2017 15:46 405 4
  • #1 16 Lip 2017 15:46
    arwer
    Poziom 8  

Witam.
    Mam Passata z 2013 i w podłokietniku posiadam wejście prawdopodobnie na telefon Nokia. Wejście to prawdopodobnie nazywa się "pop port " , a moje pytanie brzmi : czy są jakieś kable przejściówki które podepnę pod to , a z drugiej strony będę mieć wyjście do ładowania telefonu Android lub iPhona ?
    Proszę o pomoc. Z góry dzięki

• #2 16 Lip 2017 19:33
    mobista
    Poziom 35  

Poczytaj o tym czym jest pop port a potem zastanów się nad zasadnością Twojego pytania.
    Jedyną rozsądna opcja dla Ciebie jest montaż zestawu BT np. Parrot z możliwością wykorzystania fabrycznego sterowania z kierownicy, o ile je posiadasz.
    Możesz też założyć fabryczny zestaw VW, ale takie współpracujące z nowymi telefonami są dość drogie a i montaż trudny.

• #3 17 Lip 2017 11:34
    arwer
    Poziom 8  

Pocztalem o tym pop port to jest do polaczenie zestawu sluchawkowego (glosnomowiacego)i cos opiane bylo o przesylaniu danych. Wiec jak przesyl danych to myslalem ze jest szansa na zainstalowanie jakies przejsciowki do zasilenia telefonu do ladowania. Poza tym dziwie sie ze w passacie zamontowali to poniewaz hmm mam zestaw glosnomowiacy z radia(nawigacji) RNS 510. A orinetuje sie moze ktos czy jest szansa przerobienia tego poniewaz co jedynie nie mam w samochodzie to wejscia USB z ktorego podladowywal bym telefon.

• Pomocny post
    #4 17 Lip 2017 11:51
    mobista
    Poziom 35  

A doczytałeś na jakiej zasadzie działa transmisja danych w standardzie POP PORT? Jest to komunikacja po porcie RS, więc nie działa to jak USB niestety. Co za problem kupić ładowarkę na USB?

• #5 17 Lip 2017 12:35
    arwer
    Poziom 8  

No własnie nie problem kupić ładowarkę ale w podłokietniku mam takie coś i chciałem to jakoś wykorzystać. Wydawało mi się że jak dołącze jakiś kabel to zadziała jak ładowarka. Gdzieś znalazłem że są kable DKU-5 lub DKU-2 albo CA-53 i jest on zakończony kablem usb dlatego pytam bo kompletnie nie znam się na tym.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme