Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprinter jak wyciągnąć transponder

MARKSON43 16 Lip 2017 17:35 675 6
  • #1 16 Lip 2017 17:35
    MARKSON43
    Poziom 18  

Czy ktoś może musiał wyciągnąć transponder z takiego starego typu klucza?
    Bardzo ładnie widać gdzie jest itd.ale co najważniejsze jak go wygrzebać aby go nie uszkodzić.
    Kluczyk jest złamany.
    Sprinter jak wyciągnąć transponder

• #2 16 Lip 2017 17:47
    sk700
    Poziom 27  

To jeszcze nie jest transponder tylko plastik w którym jest umieszczony, taka szufladka. Możesz próbować szpilką a jak kluczyk na straty to rozetnij nożykiem do tapet. Jak się boisz to za wczasu sklonuj na t5 i z głowy.

• #3 16 Lip 2017 17:59
    MARKSON43
    Poziom 18  

Nie mogę uszkodzić tego imma.A kluczyk jest złamany.
    A T5 nie posiadam.Ile kosztuje aby ogarniać ten typ kluczyka + scyzoryk ? T5
    Czyli próbować rozciąć go nożem?
    Myślę że to jest odlew plastyku aby zatopić grot a na immo zrobili szufladkę.

• Pomocny post
    #4 16 Lip 2017 18:07
    sk700
    Poziom 27  

Okolice 150zł za docięcie kluczyka i skopiowanie immo, oczywiście wszystko zależy gdzie trafisz. Masz już docięty kluczyk i chcesz przełożyć pastylkę czy jeszcze w ogóle nic nie masz? Ta szufladka wchodzi bardzo ciasno a co niektórzy jeszcze traktują ją kropelką dlatego ja zacząłbym od klona pastylki żeby nie narobić sobie roboty a potem w ruch mały płaski śrubokręt i nóż do tapet.

MARKSON43 napisał:
    Myślę że to jest odlew plastyku aby zatopić grot a na immo zrobili szufladkę.

O tym właśnie piszę.

• #5 16 Lip 2017 18:13
    MARKSON43
    Poziom 18  

U nas co kolega dorabiał 80 zł,ale za przełożenie tego imma fizycznie.
    Ale teraz się zastanawiam czy fizycznie czy ktoś dopisał bo szkoda grzebać 1 godzine lub uszkodzić.
    No nic jutro raczej dam do przełożenia bo pożniej będę sobie pluł w brodę jak przyjdzie dopisać immo do ECU :(

Pytałem o cenę takiej kopiarki tylko do tych kluczy i scyzoryków...Merol.

• #6 16 Lip 2017 18:34
    sk700
    Poziom 27  

T5 to rodzaj transpondera, nie nazwa maszynki :)
    W razie wpadki pastylkę można dorobić na podstawie wsadu z motki z immoboxa za licznikiem ale szkoda roboty bo nawet asekuracyjne skopiowanie pastylki to 20sekund. Tam siedzi jakieś stałokodowe immo chyba ID13 a to można skopiować każdą maszynką do programowania pestek, no może z wyjątkiem carproga :) Co do frezarek do grotów to się niestety nie orientuję w cenach.

• #7 16 Lip 2017 20:52
    MARKSON43
    Poziom 18  

Immo przełożone fizycznie.Auto pali.Koszt 30 zł bo mam złamany klucz i muszę dorobić nowy grot a immo sobie wsadzę.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme