Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3.1.14.

JacekCz 16 Lip 2017 19:46 27 0
  • #1 16 Lip 2017 19:46
    JacekCz
    Poziom 32  

mcezar napisał:
    Nie, ja mam radio prywatne. Potrzebuje jakieś anteny by mieć w biurze większy zasięg. wiem, że to model dla służb ale taki mam i nic na to nie poradzę. sprzęt pięknie się spisuje w terenie. Ale w biurze łapie tylko 8km i to nie zawsze a potrzebuje wiele wiele więcej

Przeczytaj to, prywatny właścicielu, chyba że wiesz

Ust z 20 marca 2013 Prawo Telekomunikacyjne
    „ Art. 208. 1. Kto bez wymaganego pozwolenia używa urządzenia radiowego nadawczego lub nadawczo-odbiorczego, podlega karze grzywny w wysokości do 1000 złotych.
    2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa w sposób uporczywy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    3. Sąd może orzec przepadek urządzeń przeznaczonych lub służących do popełnienia czynu określonego w ust. 1 i 2, chociażby nie stanowiły one własności sprawcy.
    4. Sąd orzeka przepadek urządzeń przeznaczonych lub służących do popełnienia czynu określonego w ust. 1 i 2, chociażby nie stanowiły one własności sprawcy, jeżeli ich używanie zagraża życiu lub zdrowiu człowieka. Przepis art. 195 Kodeksu karnego wykonawczego stosuje się niezależnie od wartości przedmiotów, których przepadek orzeczono.
    5. Orzekanie w sprawach o czyny, o których mowa w ust. 1, następuje w trybie przepisów Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia.”

Moderowany przez c2h5oh:

Pytanie dotyczyło ANTENY a nie "porad prawnych".
    Regulamin punkt 3.1.14. Nie wysyłaj wiadomości nie związanych z tematem lub w złym dziale forum.

----
    Wydzielono z tematu: Motorola GP 360 - Zewnętrzna antena
    przez c2h5oh dnia 16 Lip 2017 20:57:43

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme