Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech K 800 akumulatorki Yuasa Enitime AA

Ace of Spades 17 Lip 2017 09:41 186 1
  • #1 17 Lip 2017 09:41
    Ace of Spades
    Poziom 1  

Właśnie mija 3 lata od zakupu klawiatury K800 (820-002809). Jestem mega zadowolony z jej użytkowania, ale zauważyłem, że od jakiegoś czasu częściej trzeba ładować klawiaturę poprzez micro USB. Po naładowaniu starcza na ok. 3 tygodnie używania. Nie w tym problem, lecz w tym, że wyjąłem z niej oryginalne akumulatorki Yuasa Enitime AA i chciałem naładować inaczej - ładowarką Varta LCD ULTRA FAST CHARGER, t rybem odświeżania ewentualnie testowym. I tu dzong!. Na ładowarce wyświetlił mi się napis error. Efekt taki, że do klawiatury włożyłem dwa nowe akumulatorki VARTA ReadyToUse 2400 mAh. Nie wyrzucę oryginalnych z klawiatury, ponieważ tester baterii Voltcraft pokazuje że akumulatorki dalej trzymają dobre parametry. Tylko ten jeden problem to brak możliwości naładowania w/w ładowarką Varta - error. Zastanawia mnie w czym jest problem - czy to wina ładowarki czy tych baterii ?. Dodam ,że zauważyłem na jednym z akumulatorków jakiś podługowaty lepki w dotyku wyciek.

Logitech K 800 akumulatorki Yuasa Enitime AA Logitech K 800 akumulatorki Yuasa Enitime AA

• #2 17 Lip 2017 20:36
    aaanteka
    Poziom 35  

Ace of Spades napisał:
    Właśnie mija 3 lata(...)"Ace of Spades"]Nie wyrzucę oryginalnych z klawiatury, ponieważ tester baterii Voltcraft pokazuje że akumulatorki dalej trzymają dobre parametry.

Dla takich akumulatorów taki okres eksploatacji jest dobrym osiągnięciem . Akumulatory tego typu przy takiej eksploatacji i prostym ładowaniu wytrzymują maksymalnie 500-800 ładowań.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME