Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Noktowizor BNM-M - Warty kupienia?

dothweed2142 18 Lip 2017 18:19 906 2
  • #1 18 Lip 2017 18:19
    dothweed2142
    Poziom 3  

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne, nie mieszkam w Polsce.
    Witam, przeglądałem sobie ebay`a, i natrafiłem na dosyć fajne gogle noktowizyjne, BNM-M albo po prostu BNM.
    Problem w tym że nie wiem czy te gogle są generacji pierwszej (tak jak PNW- 57E) czy takie badziewie jak PNW 57A, gdzie za każdym razem trzeba mieć ze soboą lampę z filtrem podczerwieni. Sprzedawca nagrał mi filmik i gogle działają, i nawet ładnie wyglądają. Niestety nie umiem czytać po Rosyjsku a google translate nie pomógł mi za wiele z dokumentacją i informacjami.

Zamieszczę tutaj obrazki z licytacji. Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia?

Oto filmik:
    Link

• #2 18 Lip 2017 19:35
    Inkwizycja
    Poziom 25  

Z tego co znalazłem w sieci jest lornetka morska nocna z przystawką do pomiaru odległości. Wychodzi na to że jest pasywna i nie wymaga oświetlacza.

• #3 18 Lip 2017 19:40
    dothweed2142
    Poziom 3  

Jeszcze jedno pytanie, jezeli to jest lornetka, czy nadaje sie do bitew ASG? Np. jaki ma zoom itp.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme